Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van legjobb barátnőtök?

Van legjobb barátnőtök?

Figyelt kérdés
Én a legjobb barátnőmet már kb 8 éve ismerem. Az utóbbi években, mióta nem járunk egy suliba, nem olyan intenzív a kapcsolatunk, mivel messzire lakunk egymástól.(Én Budapesten, ő pedig egy Buapest közeli kisvárosban.) Ő a lakóhelyén jár suliba, és nem is szokott bejárni Pestre, így nagyon keveset tudunk találkozni. Ez így nagyon rossz, mert ő tényleg a legjobb barátnőm, és nagyon szeretem. A találkozóinkat mindig úgy kell megszerveznünk, h a szülei hozzák el reggel a városba. Nektek van legjobb barátnőtök?
2011. aug. 3. 23:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Van, tőlem 50 km-re lakik és még messzebb jár suliba, nagyon ritkán látom, de telefonon minden nap beszélünk, hála a T-percnek részérőlés egy másik 5000 ft/5000 perc csomagnak részemről. Sajnos ez van, egy idő után a barátok is szétszóródnak és nem fogtok tudni minden nap együtt lógni, de még keresitek egymást legalább havonta 1x, addig nincs gond.
2011. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
nincs sajnos:( pedig akivel lehetnék "jobban jóba" szintén pesti mint én:/ mégsincs "ideje" rám
2011. aug. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mi emailezni szoktunk, néha beszélünk telefonon, de nem olyan sokat, nekünk nincs ilyen díjcsomagunk, és facebookon is szoktunk sokat beszélgetni.
2011. aug. 3. 23:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Már nincs. Itt is beütött a krach 2 évnyi egymástól távol tanulás után, új barátokat meg nem sikerült szereznem, max csak haverokat. Ez van. Remélem, hamarosan megváltozik a helyzet, mert nekem szükségem van társra. : (
2011. aug. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem nincs most. Illetve van is, meg nincs is, kb olyan a szitu, mint nálad kérdező. Nekem is nagyon hiányzik. Mert volt olyan időszak, mikor sülve-főve együtt voltunk, és miután az ember megtapasztalja, hogy milyen is egy ilyen "legjobb barátnő-s" kapcsolat, nagyon nehéz visszaszokni a normális kerékvágásba...


És hát egy legjobb bartnőt nem helyettesíthet senki, mert csak egy olyan barátnője van szerintem mindenkinek, akivel 99 %-os a hasonlóság. :-/

2011. aug. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem volt sosem és most sincs, akinek tényleg elmondhatok mindent.

17/L

2011. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28 vagyok,a barátnőm 29.Egy napon van a szülinapunk,ezen kívül 99%-ban különbözünk. 9 éve költözött el 250 km-re. Nálunk ez tönkretehetetlen barátság.Még élünk. Jobban szeretem,mint a testvéremet.
2011. aug. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Talán van. 12 éves korunktól kezdve azok vagyunk. Abszolút mindent elmondhatok neki,kiáll mellettem, vele tudok a legjobbakat nevetni. (szinte, amilyen csak a mesében van) Még sem jó valami. Egyszerűen ő sosem keres. Nincs helyettem senki más (mintha megcsalna:P), csak nagyon otthonülős típus. Közös nyaralást ajánlottam, béna indokkal lemondta. Egyáltalán nem kapható a spontán programokra. Egy ideig nagyon fájt, elég komor időszakomban ő volt az egyetlen ember, akiért érdemes volt felkelnem, azért nagyon ragaszkodtam hozzá. Mondtam is neki, hogy ez zavar engem, és mindig megígérte, hogy változni fog, ami persze nem következett be. Ez odáig jutott, hogy már én sem nagyon keresem. Közös baráti társaságban találkozunk már csak. Msn-en, sms-ben beszélünk, de vhogy már feladtam. Azt hiszem sosem fogok még egy ilyen igaz barátot találni, mint ő (volt?). Sosem voltam az, aki jól érezte volna magát a felszínes barátságokban, ahol jól elshoppingolnak együtt, meg elpartyznak, de komoly dologban nem számíthatnak egymásra.

Csak azt tudom mondani, hogy akinek van, az nagyon becsülje meg! Én is próbálom :(

2011. aug. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
1 talán van, még gimiből, de egyre kevesebbet beszélünk, 230kmre sodort az élet egymástól. Sokat vagyok magányos, jó lenne néha vkivel igazán mindent megbeszélni. Ha valakinek van kedve beszélgetni/ismerkedni, írjon privit. Budapesten élek és 21 éves vagyok
2011. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Sok barátnőm van, akikkel meg tudom beszélni a személyes dolgokat, mégtöbb haverom van, akikkel el lehet csak úgy beszélgetni, de legjobb barátnőm nincs, nem is hiányzik.
2011. aug. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!