Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok szoktatok szkanderozni?...

Lányok szoktatok szkanderozni? Meséljétek el, hogy történt?

Figyelt kérdés
Olyan írjon, aki már szkanderozott, szokott-e nyerni, milyen meccsek voltak. Ha valaki szkanderozott cigány csajjal az nagyon érdekel, mert ők elég erősek általában.

2011. febr. 14. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Cigánnyal még nem, de barátnőkkel persze előfordult néha, poénból. Nyerni szerintem nem nagyon nyertem egyszer sem, elég gyenge vagyok. :'')
2011. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem ez nem olyan dolog, ami ilyen nagy ceremóniát igényelne. :)

Nem kifejezetten szoktam szaknderozni, de persze csak így poénból mi is csináltuk már. Az eredményre nem emlékszem sajnos.

2011. febr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Régebben sokat csináltam játékból. Nő még nem győzött le, fiú már igen. Nő vagyok :)
2011. febr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, várom a továbbiakat! :)
2011. febr. 15. 08:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Szoktam, és akkor döbbentem rá, hogy valami nem stimmel a kapcsolatunkkal, mikor a volt barátomat lenyomtam:D Ott valami megtört.
2011. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Nekem az egyik barátnőm félcigány lány. Nagyon vékony, még nálam is vékonyabb, és nem is izmos, kivétel a karja. Egyszer náluk voltam, és a haját kötötte meg hátul, és ujjatlanban volt, akkor tűnt fel, hogy milyen izmos a karja, majd szét repedt a karján a bőr úgy kidagadt a bicepsze! Kérdeztem is, hogy tudja-e magáról, hogy milyen izmos a karja? Azt mondta, hogy igen, ez a kedvenc testrésze, és pont azért, mert ilyen iszonyat formás. Erre be is feszített, és mondta, hogy fogjam meg milyen kemény. Nagyon durva volt, olyan volt mint a beton, még a pasimnak is puhább. Kérdeztem, hogy milyen erős lehet a karja, azt mondta, hogy nem tudja. Mondtam neki akkor szkanderozzunk. Elkezdtük nyomni, én teljes erőmből, és nem mozdult egyikünk karja sem. Ekkor megnyugodtam, hogy jól van, akkor nem olyan erős, de abban a pillanatban hirtelen megindult a karom lefelé, és simán lenyomott! Nekem vastagabb a karom, de az övé sokkal izmosabb!
2011. szept. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ja, az előző vagyok! Elfelejtettem írni, hogy lány vagyok és 19 éves!
2011. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 mus musculus ***** válasza:
46%
Egyik spanom (lány) több, mint 50%-ban roma, szkanderoztam már vele, de simán legyőztem, pedig fehér csaj vagyok. Nem tudom, miből gondoltad hogy ők erősebbek.
2011. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos vannak kivételek is.
2011. okt. 2. 14:28
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én 14/l vagyok, és szoktam szkanderozni és eddig elég sok mindenkit legyőztem (fiút is) az egyik cigány csajt is legyőztem, de mikor bal kézzel szkanderoztunk, akkor ő nyert.
2012. márc. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!