Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, verekedett már valaki...

Lányok, verekedett már valaki cigánycsajjal? Meséljétek el, mi volt! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Multkor a buszmegálloba belém kötött két csaj, cigit lejmoltak, de nem volt és ezért... Szerencsére jött pár srác és a busz is és nem lett komolyabb. :S De kinyomozták hova járok suliba, multkor bejöttek és az egyik azt mondta,h menjek ki vele verekedni. Bunyoztam már párszor, de cigánnyal még soha. :S Azt tudom, h jo verekedök a cigány csajok... Tapasztalatokat, történeteket kérek elmesélni, h mire figyeljek, hova ütnek és rugnak pl. Olyan irjon lszi, aki már verekedett velük, csak normális válaszokat kérek! Előre is köszi!
2010. ápr. 20. 10:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
89%
Két eset lehet: vagy nagyobb nálad/jól verekszik, és megver, vagy pedig te vered laposra, majd utána téged a rokonai vagy 30-an. A helyedben én nem alacsonyodnék le valami cigány rüfkéhez, inkább szimplán szólnék valami hatóságnak, hogy tegye helyre a koszos kis képét.
2010. ápr. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
88%
Hát én fiú vok de láttam már emós vs cigány bunyót. a cigány köp és nem olyan erős. A fejedet védd a kezeddel, és oda üss/rúgj, ahol szted neked is fájna :D Arra az esetre, ha többen jönnének, ami szinte biztos, vidd magaddal 4-5 haverodat is!
2010. ápr. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
77%
A rendőrök nem segítenek semmit! Tapasztalat...
2010. ápr. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim válasza:
80%

Ne verekedj, mert majd a médiában ay megint megvert egy magyar lány két cigánylányt.


Javaslatom: keress olyan embereket, akik a Magyar Gárdához köthetők, aztán egyenruhában menjetek el a házuk előtt.

Vagy kerjts egy gárdista kitűzőt, aztán ha legközelebb utadba kerülnek, kapd elő a telefonodat és imitálj egy beszélgetést, "hogy megint itt vannak, szóljatok többi gárdistának.... 2 perc és itt lesznek? Remek!"

Meglásd, porozni fog utánuk az út, úgy eltűznek! :-)

2010. ápr. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Simán nekiugranak az embernek ha nincs cigije? :S Merre volt ez?
2010. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Am az egyikkel fogok verekedni, ö az erösebb sztem, és persze nem egyedül mennék én sem. Zsarukat és gárdát kihagynám... Am nem vok benne biztos,h én nyerek, elég erösnek néz ki, de nem hagyom magam! Ö nagyon magabiztos, az biztos, h jol verexik, mert megvert már pár csajt. Én is, de cigánycsajjal még sose bunyoztam, mint mondtam. Kontkrét történeteket továbbra is várok, az emos vs cigo csaj boxot is bövebben elemsélhetnéd légyszives! Köszi!
2010. ápr. 20. 11:04
 7/39 anonim ***** válasza:
85%
Az biztos,hogy szeretnek köpködni.Tehát esernyőt vigyél magaddal...
2010. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim válasza:
86%
Sose láttál még Maunika sót, Joshi Barath-ot? Eszetlenül mennek előre, hajat tépnek, ütnek, vágnak. Erre készülhetsz te is. Tehát bármivel meglepheted, egy lábrúgással, egy gyomrossal. Viszont igazuk van ez előttem iróknak is, azzal is számolj, hogy ezzel nem lesz vége!
2010. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
85%

A helyedben vinnék egy gázsprayt és egy vascsövet, képen fújnám, aztán bezúznám a koponyáját.

Ez viszont még mindig nem megoldás arra, hogy utána 40 dühös rokon kopogtatna a házatok ajtaján.

Majd mondd el, hogy alakult, vagy hogy melyik híradó hozta le. :D

2010. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
95%

Nekem több is volt. Házunkban lakott egy elcigányosodott rüfke, állandóan beszólogatott, aztán egyik nap már túlpörögte magát, hát verekedtünk. Szétkarmolta kezemet, aztán amikor látta, hogy erősebb vagyok, békülésért nyígott. Abbahagytuk a hajtépést, erre szemenköpött és hazarohant. Tipikus.

Iskolában meg cigányfiúkkal gyűlt meg a bajom, persze szokásos-egyedül vannak, fej lesuny, többen, akkor meg inkább kerülni kell tekintetüket, akármit szólnak be.

Teljesen más az "értékrendjük", főleg lányként kerülni kell az ilyeneket. Járj mindig társasággal, barátokkal az utcán, sulifolyosón. :S

2010. ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!