Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » T. I hogy bírjátok, ha nincs...

T. I hogy bírjátok, ha nincs kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Tehát hogy viselitek a magányt? Én néha jobban, néha rosszabbul, van, hogy nagyon nekikeseredek, főleg, ha valami kialakulhatna, de nem jön össze. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. febr. 23. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Tökéletesen. Néha kicsit rossz, de elkeseredni nem szoktam emiatt.
2011. febr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> T. I hogy bírjátok, ha nincs kapcsolatotok?

Még soha nem volt.


> Tehát hogy viselitek a magányt?

Sz*rul.

2011. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem a csalódás mindenkit megvisel, még ha nem is mutatja ki akkor is. tegnap váltak szét az útjaink.. igazából éreztem,hogy valami nem jó és nem ő az igazi.de már azt se tudom van e olyan egyáltalán, hogy igazi. én mondtam végül is ki, hogy nincs értelem együtt maradnunk, mégis nyomorultul érzem magam. ha egyedül vagyok nem sok értelmét látom a dolgoknak, mindig vágyom valakire.
2011. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
23:09: igen, én is így érzem, nem vagyok boldog egyedül. Az azért tény, hogy jobb, mint egy rossz kapcsolatban. Így legalább több lehetőséged van ismerkedni.
2011. febr. 23. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok magányos attól, hogy nem vagyok kapcsolatban! Ha hiszitek, ha nem én olyan ember vagyok, aki imád másokon segíteni és cserébe csak azt kéri, hogy adják önmagukat! Ebből kifolyólag nekem rengeteg barátom van. Ezeknek nagy része, lehet csak fele barátság, de én teljesen elvagyok vele. Mindent elmondanak nekem kompromisszumok nélkül, mert tudják, hogy sosem szólok bele a dolgaikba. Olyan vagyok, mint egy lelki szemetesláda számokra és ez engem boldoggá tesz.

Már több, mint másfél éve nincs senkim, de egyáltalán nem hiányzik. Sosem unatkozom és sosem éreztem magam magányosnak. Mindig járok kelek a világban találkozom új emberekkel, akikkel aztán megismerkedem és elvagyok velük. Az időm nagy részét az teszi ki, hogy eljárok sportolni, tanulok otthon, néha bejárok az egyetemre is amúgy pedig otthon dolgozgatok egy családi vállalkozásban.

2011. febr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!