Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi véleményed az ilyen emberek...

Mi véleményed az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Most kezdtem az egyetemet.Egy régi barátnőmmel vagyunk egy szobában.Nagyon durva lakótársakat kaptunk.A fürdőszobában koszt hagynak maguk után,minden nap szőrrel,hajjal van tele a mosdó.Zuhanyozás után nem törlik fel a vizet maguk után,a wc-t egy hét alatt elcsszték.Éjjel a szomszéd szobában lakó srác tök hangosan telefonál,filmet néz...kedves lakótársaink nem járnak be a tanításra,délben felkelnek,este balhéznak,ajtót csapkodnak,kiabálnak.Teljesen új épületben lakunk,attól tartunk hogy a lakótársaink minden heteken belül tönkre fognak tenni,mert semmire se tudnak vigyázni.

Minap füztünk,és az egyik srác belekotort a kajánkba.


2011. szept. 30. 19:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
hát a kollégium az ilyen.
2011. szept. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem kollégium,albérlet
2011. szept. 30. 19:06
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha albérlet akkor két lehetőség van.

1.kidobni őket,és keresni helyükbe normális lakókat.

2.Minél előbb új albérletet keresni

2011. szept. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
még a klotyót se húzzák le maguk után
2011. szept. 30. 19:11
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem rettentően negatív véleményem van róluk! Tipikus kis nyikhajok, akik kiszabadultak otthonról, ők a "nagy egyetemisták/főiskolások", tanulni csesznek, csak a buli, lébecolás.


Tönkreteszik az albérletet, és ez rátok nézve is visszaüthet: ha a főbérlő néha benéz, ki lesz akadva. Arról nem is beszélve, hogy a ti normális életviteleteket is megzavarják. Keressetek új albérletet vagy beszéljetek velük, hogy vegyenek vissza. Esetleg a főbérlőnek is szólhattok, ha nem javul a helyzet.


Amíg egyetemre jártam, az ilyenektől rosszul voltam. Én is rengeteget buliztam, de más cuccára mindig vigyáztam és megpróbáltam a lakótársakhoz alkalmazkodni.


A szocializáltságuk nulla.

2011. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
"Űdv az egyetemi életben"......
2011. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok a tulajnak és majd ő rendbe teszi őket.
2011. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A lakótársak milyen szakon vannak az egyetemen ,hogy így ráérnek?
2011. szept. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
mezőgazdaságira "járnak"
2011. szept. 30. 19:18
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szent István Egyetem?
2011. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!