Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néznek rám furcsa...

Miért néznek rám furcsa szemmel, ha?

Figyelt kérdés

Ha megmondom nekik, hogy "érdekelnek" a sorozatgyilkosok.

(Pl,hogy miért lettek ilyenek, mi okozhatta a személyiség eltorzulásukat stb..)


Ez ennyire morbid lenne, vagy tényleg én vagyok a hülye?


2011. febr. 27. 11:32
 1/5 emlya ***** válasza:
100%
Nem, megértelek, hogy érdekel mi az oka, ez normális. Csak nehogy te is azzá válj!!!!
2011. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem is érdekelnek az ilyesmik. Ha van egy kis időm mindig az ID-t nézem. Ezen a csatornán gyilkossági történeteket dolgoznak fel általában, természetesen igaz történeteket. Nekem nagyon tetszik. Úgyértem durva hogy mennyire piti dolgok miatt képes valaki több embert is megölni, az is érdekes hogy mennyi jelet hagynak maguk után. Azon kívül, hogy érdekes, ha valamit tanultam belőle az az, hogy tök mindegy mennyire próbál az ember alapos lenni, előbb utóbb úgy is megtalálják! :) Lehet 10 év múlva, de kiderül ki volt az...

Számomra nincs semmi fura abban, hogy ilyeneket nézek, de az én haverjaim is hülyén néznek rám, ha elmesélek egy két történetet, amit éppen aznap láttam!

2011. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ID - talán az nekem nem jön be de majd megnézem :D


1. válaszoló:

Nem leszek olyanok, mint azok abban az egyben biztos vagyok!=)


2. válaszoló:

Na igen, furcsán néznek vagy néznének rám, ha elmondanám, hogy mikről szoktam olvasgatni itt net-en főleg. Discoveryn szokott még menni szombatonként 10 kor egy sorozatgyilkosos műsor. De azt nem szoktam mindig nézni.

Igazából inkább meg sem említem már senkinek.

2011. febr. 27. 12:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ők azt hiszik, hogy te is sorozatgyilkos akarsz lenni. Pedig csak pszichológiai szempontból érdekelne.
2011. febr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dehogy akarok sorozatgyilkos lenni!:DD

Ekkora hülyeséget. Miért lennék gyilkos, csak mert ilyeneket olvasok.Ezek szerint azok nem hallottak még a lélektanról.:D

2011. febr. 27. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!