Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért néz mindenki furcsa...

Miért néz mindenki furcsa szemmel rám amiért külföldre akarok költözni?

Figyelt kérdés
Nettó több százezres fizetésem van itthon, de ez nekem nem elég, mivel a bruttó béremnek csak a felét kapom meg... Nagyon jól képzett, tapasztalt, magabiztos ember vagyok és úgy gondolom, hogy helyt tudnék állni külföldön, ráadásul jóval több fizetésért!!! De senki sem támogat, nem tudom, belemerjek vágni egyedül???
2009. aug. 11. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vágj bele!Ez a TE életed,nem az övék
2009. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

Fail.

"magabiztos ember vagyok "

de megkérdezed hogy belemerj e vágni. :)

sebaj.

szerintem igen, akinek van esze, tehetsége és kezdő tőkéje, az kimegy sztem.

2009. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ez egy fontos dontes, amelyet neked kell meghoznod... jopar embert ismerek akik belevagtak s megsem jott nekik ossze, ugyanakkor az ellenkezo oldal taborba tartozokat is ismerek... nekik sikerult.

Per pillanat kulfoldon sem sokkal jobb a helyzet, bar orszagtol fugg, ill sok minden mastol is..nyelvtudas, vegzetsegeddel el tudnal e helyezkedni, birod-e az egyedulletet...??

Szerintem egyebkent erdemes kulfoldon dolgozni par evet, mert megtapasztalhatsz egy v tobb masik kulturat, emberek hozzaallasat, ertekrendeket.... meg ha pl anyagilag nem is biztos h jobban jarsz (mert az szep h Magyaro-i viszonyokhoz kepest kulfoldon sokkal tobbet keresnek, csakhogy az arak s az eletszinvonal is dragabb). A penz is fontos dolog, bar vannak fontosabb dolgok is az eletben... bar ez lehet h csak az en velemenyem....

Kerdesedre valaszolva... sajnos a mas nepekkel osszehasonlitva a magyarsagot...( az okokba nem mennek bele h miert...) de azt tapasztalja az amber h egy nagyon ratermett, dolgozni, kuzdeni tudo, okos nep, amelyik nem feltetlen pozitiv iranyban hasznalja ezeket a tulajdonsagokat... sot ezek generelhatnak sok rosszat is mint pl irigy, rosszindulatu, (nem tud orulni masok oromenek), panaszkodik, sajnaltatja magat... s mindehhez ha olyan kornyezet is parosul mint amilyen Magyaro-on van akkor furcsa szemmel neznek rad mert lehetoseged van, v szimplan te szeretnel tenni vmit amitol jobba valik az eleted...

mellesleg megjegyzem h ha olyan jo a fizud s kicsit magasabb szinvonalon tudsz elni az atlagnal akkor mar ez is okozhat nemi ellenszenvet az emberekben...

2009. aug. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem : kinek mi köze hozzá, hogy te mit csinálsz???


Egyáltalán, miért kell körkérdést feltenni, hogy kinek mi a véleménye a terveidről?... Miért van szükséged mások támogatására, ha te "egy magabiztos" ember vagy???...


Csináld azt, ami szerinted a legjobb, a te életed, ha hibázol, te viseled majd a kárát, nem ők!


Szerintem csak irigyek vagy nem nézik ki belőled, hogy képes lennél rá! Ne törődj velük!

2009. aug. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány éves vagy, mit dolgozol és hova szeretnél menni?

Amúgy a családod marasztal?Lehet csak azért, mert baromira fogsz nekik hiányozni...

2009. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Külföldön is olyan az adózás, kivéve ha házas vagy. Min 1 gyerektől éri meg. A nyugdíjat ne feledd! A rossz lesz.
2010. márc. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!