Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nem nézitek furcsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nem nézitek furcsa szemmel, ha egy lány nem megy ki óránként WC-re?

Figyelt kérdés

Tudom, furcsa kérdés, az osztálytársaim is csodálkoztak, hogy hogy bírom ki egész nap pisilés nélkül.

Középsuliban "fejlesztettem ki azt a "képességet", hogy reggel 6-kor pisilek és legközelebb délután 3-kor vagy 5 kor. Ugyanis nincs gusztusom elmenni a közösbe. :S

Persze, ha éppen meg van, akkor muszáj.


2011. júl. 17. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
xD miért néznénk? :D
2011. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
most komolyan azt hiszed, hogy egy pasinak ez feltűnik?-.-
2011. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a többi csaj se pisilni hanem tampont cserélni,dugni,cigizni mennek a wc-be te buta :D
2011. júl. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jah ezt én is ifejlesztettem, de aztán rájöttem hogy fontos a napi 3 liter víz ezért mivel az idő nagy részét suliban töltöm muszáj elmennem... régen nekem se volt gusztusom :/ am engem sosem néznek annak pedig kb csak srác haverom van:)
2011. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én sem megyek ki óránként vécére csak azokon a napokon,de azt is csak muszájból,valahogy nincs igazán gusztusom olyan helyre bemenni ahol lepisilik a wc-t vagy "érdekes" szagok terjengenek a levegőbe és azért kitudj milyen betegségeket kaphatnék el ott.inkább reggel-suli után elvégzem a dolgom...egy normális ember ki tudja birni hogy nem megy el wc-re egy idejig(:
2011. júl. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igyál több folyadékot.
2011. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is leginkább észre se vesszük. Mondjuk átlag 4-6 óránként megy ki wc-re egy átlagember(nekem egy csecsemőkori műtét miatt 2 óránként kéne), ehhez képest nekem a 9 óra kicsit hosszúnak látszik, én is csak annyit tudok javaslani, hogy igyál többet, nem vagyok benne biztos, hogy amit most csinálsz egészséges(természetesen nem vagyok orvos, csak gondolom, a saját példám alapján)!:)

17/F

2011. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Középsuliba is egészségügyibe jártam és most egyetemen is. Tudom, hogy nem egészséges. Iszok is eleget, de egyszerűen a hányinger fog el, ha be kell mennem egy olyan WC-re ami le van pisilve és még a föld is. Esetleg nem csak pisilve... : S
2011. júl. 17. 10:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebbe semmi furcsa nincs. De hogy a nők milyen gusztustalanok. Lecsinálják a wc-t és nem takarítják maguk után?
2013. okt. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!