Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez leszbiségnek...

Szerintetek ez leszbiségnek számít? És most mit tegyek, hogy ne higgyék ezt?

Figyelt kérdés

3 napos osztálykiránduláson sokat ittam és smároltam az egyik csajjal. Nekem volt már pasim, neki meg még az se, ezért róla most "azt" hiszik. Nem szoktam inni, csak úgy jött. Még részeg sem voltam, nem tudom mi volt, hogy is mondjam, beindultam. Vele meg nem tudom mi volt. Azóta annyira gáz minden, most tök hülyének néznek vagy nem tudom. Pedig ilyen már mással is volt, nem tudom, mit kell ezen lovagolni hetekig. Mikor fogják elfelejteni? Semmi kedvem bizonygatni hogy csak játékból csináltam, meg mert rajtam kifog akármilyen kevés pia is, nekem nem volt gáz. Kéne tennem akármit is? Nem vagyok divatleszbi vagy ilyesmi, egyszerűen ittam, játszottunk és ez történt, nem volt rossz.

17L


2011. márc. 3. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ,ha emlegetik vedd félváron mond neki ,hogy igen és?Nevetni ne nevess rajta mert akkor 1 hűdejópoénlesz:S
2011. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
200 év múlva senki sem fog rá emlékezni.
2011. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem vállald fel - megcsókoltam - és mi van?

/egyébként abban sincsen semmi különös ha az ember leszbikus

2011. márc. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!