Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legjobb Harry Potter...

Melyik a legjobb Harry Potter fanfiction?

Figyelt kérdés
Természetesen magyar nyelvűre gondolok. Olyat keresek, ami a Rowling féle sorozat folytatása, rendes regény hosszúságú, és hozza az eredeti hangulatát. De jöhet másféle is :D
2009. aug. 5. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
J-Roxfort az afs-en!
2009. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem. Szerintem gyenge...
2009. aug. 6. 13:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Merengőn megtalálod Parselmouth Lion sorozatát, amiből már két rész is van, a Harry Potter és a Negyedik torony és a H.P. és az Ezernevű. Mind a kettő zseniális,viszonylag hosszú, izgalmas, fordulatokkal teli. Ugyanennél az írónál van egy Hp.7 alternatív befejezés is, azt is érdemes elolvasni. Ha 16 elmúltál akkor ajánlom AgiVega irományait, amik kivétel nélkül nagyon jók szerintem, ez a Hp. 5 után íródott, csak az első 5 kötetet veszi figyelembe.
2009. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ami a lumoson van. Az a címe hogy James Potter és az Ősök udvara. meg van egy folytatása ami James Potter és a Kapuőr átka.
2009. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi, megnézem ezeket.
2009. aug. 8. 16:00
 6/15 anonim ***** válasza:

[link]

nekem Piton a kedvenc szereplőm,tehát alapból bejön.megahogy leírja...juj igen jó volt olvasni...kár hogy sokára jon a befejezése...amm hány éves vagy kérdező?

2010. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A "Boldog Napok a Pokolban" triológia, Egy páratlan év, Draco Dormiens...kedvenceim :)
2010. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

RekaDeLaCool: Bellatrix Black története.

Olvasd el, megéri és a csajszi is tök rendes. :)

2011. jan. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Szerintem az egyik legjobb a merengőn Jan Collie-tól a Forog, forog a kerék. [link]

De Cassandra Clare Draco-trilógiája is nagyon jó, igaz, csak az első részt olvastam mert a többit nem találom magyarul. De érdemes elolvasni. [link]

2011. jan. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Bocsi a Forog, forog a kerék-es link nem az :S

Itt a jó link: [link]

2011. jan. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!