Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mik a feszültséglevezetés...

Mik a feszültséglevezetés legjobb módjai?

Figyelt kérdés
Ti milyen módszereket használtok ilyenkor tudatosan vagy nem is annyira tudatosan?
2011. márc. 4. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Berúgok.
2011. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
85%

Én ilyenkor nagy ritkán ha különleges eset van szétverek valamit. De ez tényleg nagyon ritka.....

Legjobb amit szoktam ilyenkor, hogy elmegyek motorozni és tépem neki, vagy jó hangosan hallgatom a zenét!

Nagyjából ezeket szoktam. De a berúgás sem utolsó :D

2011. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
valami aktiv sport én pl leugrom legjobb haverommal falabdázni és keményen tolom pihenő nélkül egy ora után nemhogy feszültség nincs benne gondolkozni se bírok egy gyors fürdő aztán zuhanás az ágyba. másnap talán jobb lessz. stesszes élet mellett meg mindig szakitunk kis időt kizökkenni pl elmegyünk paintballozni cégestül ahol beosztottak és vezetők egyenlőek az győz aki jobb és szerencsére nálunk sértődés se szokott lenni ha a takarito kilövi a a részlegvezetőt pl
2011. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Futás. Teljes erőből, főleg az elején. Előbb-utóbb elfogy. Ha tovább kocogok, akkor még a gondolataimat is van időm rendezni kicsit, immáron "józan" keretek között. Ha fizikailag ki vagy merülve, meglepően tárgyilagosan tudod szemlélni a dolgokat.
2011. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
zenehallgatás, torna, evés, meditálás. :)
2011. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
72%

Érdekes,hogy senki sem írta,de sztem a szex :)

Vagy a sírás.

2011. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én elmegyek aludni, ez a legjobb módja a feszültség levezetésének, mire felébredsz máshogy látod a világot, csak azt kell elsajátítani, hogy idegesen el tudj aludni
2011. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sport (szex, futás, biciklizés, úszás, végszükség esetben bunyó....ha épp van rá megfelelő partner) végkimerülésig. Amíg a lábam és a tüdőm bírja.
2012. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyerehh nyasgem válasza:
Fogj meg egy vasrudat
2014. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!