Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szoktathatnám le...

Hogyan szoktathatnám le magamat a csúnyabeszédről?

Figyelt kérdés

Ez egy elég furcsa kérdés, de sokszor azt veszem észre magamon, hogy csak a b+, a kva any*d, meg az ilyenek hagyják el a számat, és ez néha idegesít engem.

Hülyén hangzik ez, hogy leszoktatni a csúnyabeszédről, de ha nem is leszokni, akkor, hogyan tudnék jobban odafigyelni arra, hogy kevesebbet használjam őket? :O:O:O


2011. márc. 7. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerü.Tudd, hogy mit beszélsz!( Ne a szád járjon gyorsabban, hanem az agyad!)
2011. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kurv@ra lesz@rom!!!

Amúgy szerintem a környezetedet kérd meg hogy szóljanak rád ha csúnyán beszélsz.

2011. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk úgy sikerült egy haverunkat leszoktatni, hogy összefogtunk és minden egyes csúnya szó után rászóltunk, még akár mondat közben is!

Kérd meg a barátaidat, hogy kivétel nélkül mindig figyelmeztessenek.

2011. márc. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nagyon jó, hogy le szertnél szokni róla! gartula! :))
2011. márc. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A suliban már szóltam azoknak, akkikkel vagyok, hogyha csúnyát mondok, akkor szóljanak rám. Aztán azt mondták, hogy én is szóljak rájuk, hogyha ők káromkodnak! Remélem így könnyebb lesz!

2011. márc. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!