Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szoktathatnám le a...

Hogyan szoktathatnám le a barátnőm a fűről, a cigiről?

Figyelt kérdés
Már 8 éve füvezik és cigizik is. Cigiből elszív naponta legalább egy-két dobozzal, fűből szerencsére már csak egy-két naponta egyet szív el, bár szerintem ez is borzasztó sok. Végleg le akarom szoktatni elsősorban a fűről, majd a cigiről. Tudom, hogy az a fajta fű, amit ő szív, nem vált ki akkora addikciót, de mégis kellemetlen, hogy nem képes letenni... Amikor két napja nem szívott, nagyon ideges volt, feszült, rondán beszélt, fel-alá rohangált... Nem tudom mi tévő legyek... Már többször megígérte, hogy leszokik, de mire megint megkívánja, mintha semmi nem változott volna... Rehabon is volt, nem használt... Kérlek, adjatok tanácsot! Mivel tudnék segíteni neki?!
2011. okt. 31. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretne leszokna a kedvedért. De úgy tűnik jobban szereti a cigit mint téged. Mondd meg neki.


Persze értsük meg őt is, 8 év az sok idő, a szervezete hozzászokott a nikotinhoz, és napi rendszerességgel igényli.

Úgy lehetne leszoktatni hogy pl. mindennap egy szállal kevesebbet szív, vagy pl hetente csökkenti az adagot.

A cigi rengeteg pénzbe kerül, abból a pénzből amit erre költött már milliomos lehetne.. Mondd neki hogy tegye félre a pénzt amit cigire költ minden héten/nap, és abból inkább menjem el valahova, vagy költse valami szép ruhára cipőre...


Én gy szoktattam le a baratomat hogy alkut kotottunk. Ő többet soha semmilyen formában nem szív(és tényleg nem is szívott azóta)én meg akkor elégítem ki amikor akarja es ugy ahogy akarja, (nem mintha alapbol nem igy lett volna:D)


Sok sikert hozza!

2011. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszod hasznos volt, de sajnos mellé füvezik is... Szóval ez egy összetett probléma... :/
2011. okt. 31. 12:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért akarod leszoktatni? A gyereked? Egy ember elhatározását nem lehet csak úgy megváltoztatni, mert szerinted te jobbat tudsz. Ha akarja, leteszi, itt ez a lényeg. De nem akarja. Gondolom akkor is cigizett és tépett, mikor megismerted, szóval ezt tudtad a kezdetek kezdetén is.

Mindemellett persze, ha téged zavar, mert hülye lesz tőle, mert büdös, mert akármi (és itt az a lényeg, hogy _téged_ miért zavar), akkor azt beszéld meg vele. És eldöntheti, hogy a cuccot vagy téged választ.

2011. nov. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szeretne leszokna a kedvedért. <--- látszik hogy nemvoltál sohasem rákattanva a fűre és nemtudod milyen érzés amikor megkívánod ;)
2011. nov. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sovjet válasza:

el méletileg a szerelemnek elég nagy ereje van és az segíthet a leszokásább vagy a nikoret ( az a terápiás nikotin) a füt paszolom azt csak oda figyel ésel lehetne leszoktatni

am eleve mér szokot rá?

2011. nov. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
a fűre max lelki rászokás(inkáb megszokás)van.testi függőség nincs!!
2011. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

szerelem, leszokik a kedvedért, haggyuk már...

mondjuk ki, az ilyen emberek betegek, segítségre van szükségük, nem fog attól meggyógyulni, mert szerelmes.

és te se tudsz semmit tenni, ha ő nem akarja, onnantól veszett az ügy.

2011. nov. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
na igen, mondjuk a fű még elmegy, de akkor is, maxx ösztönözni, bíztatni tudod.
2011. nov. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
az h ideges volt szimplán nikotintól volt,a másik meg ,te nem ő vagy ,ahogy írták itt már mások, miért akarod megváltotztatni,ha ő ilyen,és ha nem érti meg magától h téged ez bánt, v félted v mittomén,akkor nem érdemel meg téged... ennyi
2011. dec. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyaltalán minek akarod leszoktatni ? ha szeretnéd igazán elfogadnád őtt olyanak amilyen a füvel együt is még mindig jobb mintha cefrézne és amig ő nem akarja letteni adig te hiába mondod neki ugyan ugy el tolja a kis joint-ját tudom magamrol hogy igy van én 14 éves korom otta szivok most 27 vok edig akár hány csajom oltogatot miata nem hagytam abba mert ez nekem társ szinte a minden napokban és egy idő után elfogatak vele együt neked is eszt ajánlom ne probáld meg át formálni szerezsd ugy amijen semmi hátránya nem származik abol ha füvezik csak anyagi vonzatai vannak és ha dohányzik ami ér szükitő hatása van a fü még egyensulyoza is ugyan is az meg tágitja az ereket
2012. jan. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!