Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 19 éves vagyok, szerinted...

19 éves vagyok, szerinted bunkóság 30-40 közötti embereknek úgy köszönnöm hogy hello vagy szia?

Figyelt kérdés
Ha rámköszönnek vagy ha ismerem mindig úgy köszönök vissza ahogy ők - közvetlenül , és nem is akarok magázni őket nem öregek ők
2011. márc. 8. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 37 f vagyok és nagyon utálom ha magáznak a fiatalabbak .Főleg ha előtte én sziát mondok.Persze nem szólok érte,de zavar.Szerintem én ha hatvan éves leszek,akkor is tegezni fogom a többi hatvanast.Szerintem ez addigra teljesen normális lesz.
2011. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem te is látod a reakciójukat, ha úgy köszönsz nekik:D ha nem csodálkoznak rá, nyílván nem zavarja őket:D
2011. márc. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19 éves vagy, azaz felnőtt ember. Ha téged tegeznek, te is tegezheted őket. Más a helyzet akkor, ha magázva köszönnek, mert akkor neked is illik így viszonozni a köszönést.
2011. márc. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha fiu vagy, nehogy mar 40 eves nonek helloval koszonj. Azert az furcsa.
2011. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A fiatalabbnak általában illik megvárnia, hogy az idősebb felajánlja a tegeződést. A magázódással nem öregíteni akarsz valakit, hanem a tiszteletet adod meg. Persze ha jóban vagytok, vagy elég laza az illető, nem fog ezen fennakadni, meg ma már ez a magázódás = tisztelet dolog jócskán veszített régi fényéből, de azért a "helló"-t és szlenges társait hagyd meg inkább a kortársaidnak, ha szeretnél udvariasnak tűnni:)
2011. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!