Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van a Szabolcsi emberekn...

Edward Cullen ® kérdése:

Miért van a Szabolcsi embereknek akkora arca, hogy a nyerges Ifa forgolódni tudna rajta?

Figyelt kérdés
Amikor 14 éves voltam akkor költöztünk Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyébe. Itt jártam középiskolába és azt kellett tapasztalnom ,h az itt élő emberek többnyire nagyon nagy képűek. A gimibe minden szünetben feszítettek a folyosón mint 2 krumpli 1 zsákba és olyan arcuk volt ,h az leírhatatlan. Ráadásul olyan bunkók és sötétek voltak ,h az vmi félelmetes. Persze nem minden ember ilyen nem szabad általánosítani de a fiatalok között nagyon sok ilyen van. Mikor végigmentem az iskola folyosóján sokszor a hányinger kerülgetett. Örülök ,h elkerültem onnan és lehetőleg sose akarok visszamenni... 20/F
2011. okt. 22. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
:D Egyem a szívedet. Hát, senki nem rángat vissza erőszakkal. Szerintem nekik se hiányzol.
2011. okt. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zkriszti3 ***** válasza:
Mindenhol vannak bunkó emberek.Mifelénk annak van igaza,az a jó ember aki sokat szokott inni.Ha ebbe valaki nem partner semmibe sem veszik.Sthol szindrómás a fele lakosság.
2011. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
64%
Mutass már nekem egy nyerges IFA-t. Mert én még olyat nem láttam.
2011. okt. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Akit ismerek szabolcsit az tenyleg ilyen, illetve ismerosok meflatasa is ez, nekik se jo tapasztalatuk van.

Aztan meg csodalkoznak, ha le vannak tirpakozva.

2011. okt. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Mutass már nekem egy nyerges IFA-t. Mert én még olyat nem láttam"


Tessék:

[link]

2011. okt. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
18:59. Kösz! Ezért már megérte ma felkelni!
2011. okt. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én nem szabolcsit ismerek, hanem olyat akinek a vezetékneve Szabolcsi, de ő is és az apja is elég nagyképűek és beképzeltek.
2013. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
En ugyan huszassal tobb vagyok mint az kérdező, de én is ezt tapasztalom sajnos. Ugy latszik ez unblock jellemző itt kortól függetlenül . Nem ertem a miértjét. Fővárosból költöztunk ide en ott is születtem, párom idevaló, soha nem volt senkivel szemben előítéletem, de olyan fokú sznobsaggal ami itt zajlik soha nem találkoztam meg a fővárosban sem.
2016. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!