Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mentsegeket kerek arra az...

Mentsegeket kerek arra az esetre hogy egy par hetet elkestem egy rajzzal?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát hogyne kérhetnél, maximum nem kapsz.
2011. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

'Alternatív gyógyítás' kategóriában ezt a kérdést?

Mondd meg, hogy tróger sz@r voltál, ne mentségeket keress. Én értékelném az őszinteséget. Semmit sem javít a helyzeteden, de legalább bevallod, hogy mi van.

2011. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 krameri ***** válasza:

Kitörött a cerkád hegye, összegyűrődött a papír, stb. Annyi minden szabotálhatja egy rajz elkészítését :D

Különben te ismered a tanárod, te tudod, mit venne be, hogyan reagálna. Gondolj bele mivel büntethet, és érdemes-e hazudni. Többhetes késés után úgyse venne be semmi kamut, inkább adj be valami elképesztőt, és mond hogy jó munkához idő kellett ;)

2011. márc. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja igan bocsanat veletlenul alternativ gyogyitashoz tettem(veletlen volt,akarattal nem lettem volna ilyen hulye)
2011. márc. 9. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó munkához idő kell. A rosszhoz még több, hiszen előbb ki kell azt javítani, és utána jöhet a jó munka, amihez, mint tudjuk, idő kell.

Egyébként meg egy (munka)nappal a határidő előtt le akartad adni a rajzodat, de az utcán terroristák támadtak meg, és elrabolták tőled azt, amiért az ötmillió forint váltságdíjat időbe telik kigazdálkodni, ezt megértheti.

Te viszont olyan cseles vagy, hogy újat kezdtél, túljárva ezzel a terroristák eszén, csak az még nem készült el teljesen, de még 2-3 hét, és beadod.

Ennyi.

2011. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!