Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan deríthetném ki, h...

Hogyan deríthetném ki, h meglopott-e egy ismerősöm?

Figyelt kérdés

A történet röviden az, h néhány napja eltűnt a pénztárcám, mondhatni, h már az egész lakást átkutattam, közte elég képtelen helyeken is megnéztem, h hátha nem-e véletlenül ...stb.....de sehol sem találom. Szombaton még megvolt, mert délelőtt vásároltam, délután egy ismerősöm volt nálam, netezett,beszélgettünk, de én közben ledőltem, mert eléggé elfáradtam aznap, és közben valahogy elaludtam.

Nem emlékszem pontosan, h aznap még a kezembe került-e a pénztárca, tehát h megvolt-e, minden esetre másnap reggel szintén indultam vna boltba, de a pénztárca már sehol sem volt. Igazából nem tudom elképzelni, h ekkora f@szkalap k*cs*/g lenne, h nem csak hogy a pénzemet, de az összes iratomat, okmányomat stb. ellopja, holott tudja, h nekem sincs sok pénzem, és hogy emiatt eléggé sz@r helyzetbe kerültem minden szempontból. Azóta is beszéltünk, úgy igazából nem tudom elképzelni, h ezt megtenné, de hát a tárca nincs meg, és más nem járt a lakásban, valamint hát ugye sohasem lehet tudni, sajnos nem nagyon lehet megbízni már senkiben sem, és más tudtommal nem járt a lakásban, ezen kívül beszélnek róla ezt-azt, de tkp. mindenkiről beszélnek itt úgymond ezt-azt.

A lényeg, h konkrétan meggyanúsítani nem szeretném, de valahogy mégis ki kellene derítenem, már csak azért is, hogy már ne keressem éjjel-nappal mindenhol.

Ha végül valahogy bevallaná, akkor még esetleg megbeszélhetnénk, persze ha együttműködik és visszaadná, de ha másképp derülne ki, akárki is volt, akkor hatalmas bosszút fogok állni amiatt, h ilyen képtelen helyzetbe hozott vki, h mondhatni az utolsó fillérig kirabol, főleg ha az az ismerősöm volt, akit beengedtem a házamba, ezzel bizalmat kölcsönözve, és ő kirabol, akkor azt nagyon meglakolná.

Viszont nem is akarok elhamarkodva senkit gyanúsítgatni stb., ezért kellene valahogy kiderítenem, h ő volt-e, vagy ki volt.........vagy esetleg mégis csak elhagytam valahol a lakásban, az viszont gyakorlatilag kizárt, mert igazából már mindent átkutattam, minden fiókot, a ruhák között, szekrények, ágyak mögött, alatt, mindent, ahova leeshetett stb....

Nem tudom......ti mit tennétek ilyen helyzetben?


Köszönöm a válaszokat előre is !! :)


2011. márc. 8. 23:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha tippelnem kéne, igen, az ismerősöd meglopott.


Engem már három kedves, barátságos ismerősöm is meglopott. Az emberek nagyon szeretnek lopni, és legkönnyebb azt meglopniuk, aki barátságos velük és elöl hagyja a pénztárcáját. A legtöbben a pénztárcádból vesznek ki pénzt. Az már elég durva és amatőr is, hogy az egész tárcádat ellopja, de ezt is csinálják, az tény.


Én ezekkel azt csináltam, hogy amikor gyanakodtam rájuk, csapdát állítottam. Magukra hagytam őket a tárcámmal, és megfigyeltem, mit csinálnak vele, ha azt hiszik, nem látom. Aztán ahogy tudtam, úgy szereztem vissza a pénzt tőlük.

2011. márc. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

figyelj,engem majdnem 100%ig ilyen helyzetben lopott meg a barátnőm,a negyvenezres telómat nyúlta le,hogy fűre cserélje.mi két szép méretű emberrel oldottuk ezt meg,a telefon meglett azonnal,rohant érte a füves csávóhoz.

én is arra tippelek,hogy ő volt. de mikor én voltam ilyen szituban és is azt mondtam,hogy nem akarom megbántani,megvádolni. felesleges volt.

2011. márc. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Többi családtag segíthetne otthoni keresésben.

Ha én valamit elkeverek kisfiam szokta megtalálni.

Anyum óvónö kollégájaotthon nálunk lopta el anyu tárcáját!

2011. márc. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!