Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki nem nézi a Való Világ...

Aki nem nézi a Való Világ 4-et arról miért hiszik azt, hogy utálja?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak tv-je nincs...
2011. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem nézi, mert nem érdekli, azt miért érdekli ez a kérdés? Nem mindegy, hogy más azt hiszi, hogy ő utálja, vagy nem? :)
2011. márc. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De miért hiszik azt, hogy utálja?
2011. márc. 9. 14:28
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha valaki nem nézi, az azt jelenti, hogy ki nem állhatja. Na! Én meg egyenesen rühellem!
2011. márc. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert egyszerűek, mint a tök.

Azt hiszik, hogy csak szeretni és utálni lehet, és mivel ők szeretik, tehát nézik is, ergó aki nem nézi, az utálja.

Én sem nézem, nem utálom, csak nem érdekel.

Ilyenben egyébként a tv2 volt a legjobb a Big Brother VIP sorozattal, abból is az a rész volt a legjobb, amikor Komár Laci és Zámbó Árpi voltak benn egy hétig még néhány hírességgel. Azon röhögtem a legtöbbet, ez a mostani szereplőgárda elég szánalmas. És annak ellenére elég sokat tudok róluk, hogy nem nézem, tele van velük a net, elég a címeket elolvasni...

2011. márc. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Azért mert nagyon megosztja a népet, van a tábor, aki nézi, és van a tábor, aki kampányol ellene, elég nagy "médiaháború" dúl akörül, hogy kell-e ez a népnek, és miért. Így aki nem nézi, azt automatikusan az ellentáborba sorolják, mert általánosítanak.

Engem még a körülötte levő hype sem érdkel, én is simán teszek rá, 'oszt kész.

2011. márc. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem tapasztaltam. Nem nézem, de nem is hiszik ezt rólam.

Pedig egy undorító, legalja műsornak tartom, amit nem szabadna főműsoridőben adni 12-es karikával. Meg van a véleményem a nézőiről is. Azt bírom, amikor az egyetemisták azt mondják: "csak azért nézem, mert megfigyelem az emberek viselkedését." Ennél nagyobb hülyeséget nem is mondhatnának. Először is, mert az egész meg van rendezve, másodszor, azok akik bent vannak, nem emberek.

Bár a családomból is nézik páran, attól még tisztelem, szeretem őket. Kitűnően meg tudom rajtuk figyelni, hogy a TV mennyire átmosta az agyukat. Sokszor kérdezem, miért nem néznek valami értelmesebbet, de nem kapok választ. Sajnos erre van igény. :(

2011. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Legszívesebb én is csak tennék rá, de nem tudom ezt megtenni. A szomszéd szobában üvölt ez a mocsok, mellette nagymamám (ez a része a legérthetetlenebb számomra... egy nagymama miért néz ilyet?), aztán ha feljön édesanyám, akkor szinte csak erről szól a beszélgetésük. Hiába zárok be 2 ajtót is, áthallani, mivel nagyi nagyot hall.

Az iskolában is csak erről megy a csevej. Remélem már nemsokára vége ennek az izének.

2011. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

15:11 megértelek, együttérzek :)

Nekem nagymamám szintén nézi, és nem nagyon van más témája szegénynek. Sőt, anyukám is nézi, de itthon nem tudja megbeszélni senkivel, mert senki nem kíváncsi arra a sz@rra, úgyhogy... bár ő nem is cserfes, nem is hiszem, hogy akarna róla dumálni.

Szóval mi elkülönítjük azokat a családtagokat, akik nézik, így könnyű rá tenni :)

2011. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ma 14:56!

Tény, hogy nem nézem, de nem utálom, nem rühellem stb...

Csak nincs időm ilyesmik nézésére.

2011. márc. 9. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!