Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most akkor Ő tényleg érdeklődi...

Most akkor Ő tényleg érdeklődik fiúk és lányok iránt is?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm...kb 1,5 éve ismerem...eddig is az ismerőseim között volt face-en de sosem néztem az adatlapjának a legallját...a lényeg hogy ma észrevettem,hogy érdeklődési körnél férfiak és nők van beírva...Akkor ő most bi ? Persze nem baj :) ugyanúgy jóba leszek vele,mert imádom a csajszit...csak érdekel a dolog,hogy most akkor hogy is van ez...megkérdezni kicsit cikis mert mivan ha mégsem az és akkor meg engem fog furcsának tartani,hogy ilyet feltételeztem róla...
2011. márc. 9. 22:52
 1/4 Huron válasza:
100%

NEM, nem az! Rengeteg -NEM FACBOOK KOCKA, MINT TE- ember, felnott, sokszor fiatalok is, beirjak maguknak az erdeklodesi kort. Viszont ez NEM ismerkedo oldal! Ezek emberek beirjak, erdeklodesi kor alatt, hogy FIUKKAL ES LANYOKKAL IS baratkoznak! Nem all tavol toluk!

Ez nem az, hogy bisexualis, ergo nem a nem identitasra utal, hanem a BARATKOZASRA.

Sok sikert!

2011. márc. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Épp nemrég néztem egy ismerősöm adatlapját, akivel én nem vagyok jóban igazából, de többször mondták, hogy a lányokat szereti, aztán hallottuk, hogy melyik pasiért van oda. Most olvastam nála, hogy érdeklődési kör, férfiak nők. Hát, szerintem ő bi. Legalább értem a 2 féle hírt. Lehet, hogy ungyan arról a lányról van szó? :D
2011. márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !


Tudom,hogy nem társkereső meg ilyesmi az az oldal vagy a többi közösségi oldal...de mégis nekem soha nem jutott eszembe beírni mindkettőt,mivel a párkapcsolati kérdés környékén szerepel így én arra következtettem,hogy ez a nemi érdeklődésre vonatkozik...


Azért még mások is írjanak,hogy mit gondoltok erről :)

2011. márc. 10. 00:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Meglehet. Én is hasonlóan érzek, de nem vagyok hozzá elég bátor, hogy ország világ előtt felvállaljam :) Az lenne a legegyszerűbb, ha a a témában legkompetensebb embert kérdeznéd meg, a barátnődet :)
2011. márc. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!