Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok! Elávrjátok, hogy a...

Lányok! Elávrjátok, hogy a fiú, aki komolyabban "érdeklődik" irántatok, "költsön rátok"?

Figyelt kérdés

Mindenki ezt mondja, hogy a lányokat ha tetszik a fiúnak, illik meg hívni valamire, venni nekik ajándékot stb. Ezt a lányok komolyan elvárják? Csak mert nem akarom, hogy azért legyen velem valaki, mert leakar "húzni". Ha szimpatikus, kedves vagyok neki, akkor nem érdekli, ha nem hívom meg, nem veszek neki semmit nem?

Ti lányok elvártok ilyeneket?


2010. aug. 21. 20:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

ha komolyan vagy vele, szerintem neked természetes, hogy néha veszel neki valamit, vagy meghívod

és nem azon spekulálsz, hogy lehúz-e

2010. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Én, mint nô, az elsô randin engedem, hogy meghívjon egy italra, vagy hamburgerezni, vagy ilyesmit. Ez amolyan elsô gesztus. Utánna, a következô randin már beszállok felesbe a kiadásba.
2010. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
30%
Tisztességes nő nem hogy nem várja el, hanem el sem fogadja, ha költeni akarsz rá.
2010. aug. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
Szerintem egy-egy kis apróság belefér, nem gyémántot kell venni. 1 szál valamilyen kis virág, egyszerű udvariasság, figyelmesség. Vagy kifigyeled, hogy milyen édességet szeret, ha szeret és megleped vele. Nem kell mindig, de ha komolyan érdeklődsz iránta, ez csak segít. Én lány létemre is megleptem barátom az elején, mert tudtam, hogy szereti az étcsokit és így beneveztem egy különlegesebb darabra.
2010. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
70%
20.22-es hány éves vagy? 17? Mert elég fiatalka lehetsz a véleményed alapján.
2010. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
20:29: szerintem meg pont hogy idősebb, 23-24 körül :)
2010. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Ott a pont! 17, tudom, de mindenki ezzel jön, mert én mindig leetőleg spórolok, nem hogy mindenre sajnálok pénzt kiadni, de sok ismerősömmel addig szerették, voltak vele, amíg fizetett rá(étterem, vásárlás, stb) a pali, aztán mikor elfogyott, hírtelen beadták, a "már nem szeretlek úgy, mint régen, meg megváltoztál" stb. Szóval szerintem, ha szimpatkus vagyok a lánynak, akkor nem azért fog "kiszeretni" belőlem, mert már nem kap ezt-azt.(sznap, névnap, kissebb dogok, ok, de mindig ne rám támaszkodjon, nem vagyok aranybánya) És sokan furcsán néznek rám, a ezeket elmondom, mert ismerősöm(lány) mit mondott: A fiú dolga, hogy a lányra költsön, és a lány "cserébe" szereti. Na ezen döbbentem le. Tényleg sok lány így van ezzel? Vagy ezek csak a pénzre mennek?
2010. aug. 21. 20:46
 8/37 A kérdező kommentje:
Ja, én barom, azt hittem tőlem kérdezed, hány éves vagyok... xD :D
2010. aug. 21. 20:55
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem a lányok nem ilyenek. Ilyenek a K-k

Nem kell mindig meghívnod, de az elején illik (kávé mozi étterem stb), és ajádékot is de annak nem kell drágának lennie.

Ha normális később úgyis felajánlja, hogy most ő hív meg téged, vagy fizessétek felesbe. Egyébként is 17 évesen nyilván nem is lehet annyi pénzed, hogy folyton drága helyekre hívj meg valakit, meg nem is érdemes olyanokkal foglalkoznod akik ezt várják el szerintem.

2010. aug. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Akikről te beszélsz, azok soha nem szerették akivel együtt voltak, max. a pénzüket.
2010. aug. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!