Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális dolog? Lecseszett, mert csinosabb voltam nála az ő bulijában.

Figyelt kérdés

Barátnőm mondta, hogy farmerben+pólóban menjek a bulira. Mondtam, hogy nem akarok így menni, felvettem egy cicagatyát, meg egy csinos ruhát és úgy mentem el. Erre mikor meglátott, vágta a fejeket, majd buli után közölte velem, hogy ez milyen pofátlanság, a szülinapi buliján ne akarjak már én lenni a legszebb. Ez normális? Nem én akartam lenni a legszebb, hanem mivel 30-an voltunk, gondoltam, hogy nem mindenki megy farmerben meg pólóban, én csak csinos akartam lenni, amúgy is mindig így öltözködöm. Tökre szarul esik, nem gondoltam, hogy ekkora bűnt követek el.

17L


2011. márc. 12. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
a barátnőd nemnormális.
2011. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Huhú :D A barátnőd nem kicsit irigyli a külsődet és féltékeny is. Ha tudnád mennyit bosszankodik egymagában az ilyen piti dolgok miatt nagyot nevetnél.
2011. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már csak ilyen nehéz az élet...


De a kérdésre válaszolva: nem, nem normális. Csak egy buta pi-csa.

2011. márc. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

a barátnőd egy ideggörcsös liba,akinek minden vágya hogy olyan lehessen,mint te,csak ezt nem meri neked elmondani mert cikinek érzi,ezért inkább lecsesz ha szebb vagy nála.

13L

2011. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!