Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A terhes nők miért vannak...

A terhes nők miért vannak annyira elszállva maguktól?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Egy ilyennek hogy van képe mást bunkónak hívni? Ezek várják el, hogy átadjuk nekik a helyet, amikor rendszerint nem lehetne náluk nagyobb parasztot találni az egész buszon? Miért hiszik magukat a helyi atyaúristennek csak azért, mert terhesek?


2011. márc. 13. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
lehet h c. betűs emberke.
2011. márc. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
20%
Tiszteletlen gyökér vagy.
2011. márc. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%

Kár, hogy anyáddal nem így viselkedett valaki. Pláne, hogy te megszülettél. Igazából, anyádat sajnálom is. Ő nem tehet semmiről...


Ritka nagy tapló vagy te, kérdező. Egyetlen hibád az, hogy élve születtél.

2011. márc. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

:) hát, nem semmi...

Azért ne általánosítsunk...

Én 2 gyerek anyja vagyok.Soha nem követeltem ki hogy átadják a helyet.Sőt, ha fél nap ültem a rendelőben, akkor még jó is volt állni 2 megállót.

Bár, azt nem díjaztam mikor a buszon egy részeg bele könyökölt a hasamba 9 hónapos terhesen...azt mondta álljak arrébb, akkor esetleg nem tántorog nekem....

Egy fiatal is lehet beteg, lehet rosszul, sőt, még nagyon beteg is.ezek a dolgok sajnos nem korhoz vannak kötve.

Ebben az esetben meg emberére akadt!

Aki így áll a dolgokhoz, az ne is várjon mást!

2011. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
másrészt meg az 1 dolog hogy terhes és nem adták oda neki az ülőhelyet de könyörgöm mi a fenéért kell még ezt feltenni ide is? szánalmas emberek tesznek fel idétlen kérdéseket...
2011. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Salx Narval ***** válasza:
96%
Én is elsőre sajnáltam a kismamát, de mint kiderült, legalább akkora paraszt, mint azok akik nem adták át a helyüket.Természetesen nem azokra gondolok, akik rosszul voltak, vagy öregek.Megdöbbentett azért a fiatalok reakciója is.Ha csak nem voltam rosszul, számomra elképzelhetetlen, hogy ne adjam át a helyemet bárkinek aki rászorul, még egy kemény éjszakai műszak után is.Ki sem mernék ilyent ejteni a számon, pedig 47 éves vagyok.Szomorú, hogy ennyire neveletlenek, közönyösek, az emberek.
2011. márc. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 napietus ***** válasza:
100%

én ott isleírtam, hogy aki ezt a kérdést feltette az egy bunkó. akitől kérte a helyet, az lehet hogy tényleg rosszul volt, miért háborodott fel ezen? őt meg nem érdekli más baja, az ilyen ne is számítson másra...


mondjuk az a lány nem egyedül ült a buszon, valaki átadhatta volna a helyét, már csak balesetvédelmi szempontból is. nem mintha megérdemelné az ilyen, csak azért, hogy nehogy nagy baj legyen.

2011. márc. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, amikor valakit már megkér, hogy átadná-e neki a helyét, és az történetesen rosszul van, akörnyéken vagy 8 bármilyen korú és nemű embernek illett volna felpattania azonnal.
2011. márc. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%

Ebben az esetben azok voltak bunkók,akik hallották ,látták,mi történik,nem érezték rosszul magukat és mégsem adták át a helyet!Ez a mai magyar mentalitás...Azért azt nem hinném,hogy mindenki rosszul volt a buszon,aki ült!

Kérdező,sajnos azt kell mondjam,te vagy a paraszt.Nem látod át a helyzetet!

2011. márc. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a kismamák tök szexik! Én mindig begerjedek tőlük!

Az jut eszembe róluk, hogy jól megcsinálták őket!

2011. márc. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!