Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Otthon állva vagy ülve használ...

Otthon állva vagy ülve használjátok a WC-t, férfiak?

Figyelt kérdés
Nem tudom rávenni a barátomat, hogy üljön rá. :(
2011. márc. 15. 17:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Barátom mikor milyen kedve van úgy használja.


Próbáld meg arra rávenni, hogy takarítsa el maga után, hagyd úgy, majd észreveszi!

2011. márc. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Fekve
2011. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Hmm, az érdekes lehet, majd légyszi fényképeztesd le magad valakivel.
2011. márc. 15. 21:38
 14/19 anonim ***** válasza:
Ülve, és gyakorlati okokból. Nem csapódnak fel sem víz-, sem vizeletcseppek, tehát higiénikusabb (mivel otthon nincsen piszoár).
2011. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Vegyél neki 100% pamutzoknit :) az szívja
2011. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"hagyd úgy, majd észreveszi!"


Ezt próbálta az én barátnőm is ellenem, de azt elfelejtette, hogy a fiúknak sokkal jobb a kosztűrő képessége :D Amit én épphogy észreveszek az neki már borzalmas mocsok XD

Egyébként állva szoktam, mert férfi vagyok. És ez a térdig lehet járni a hugyban ez nagyon túlzás kivéve ha direkt mellé hugyozik.

2011. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

a barátomat egy kéréssel sikerült rávenni. nincs büdös, mivel nem fröcsög a falra sem máshova a húúúgy, és mivel a fürdőben van a wc, ezért a fogkefére sem jut el.


viszont: amilyen könnyen rá lehetett venni erre, annyira nehéz rávennem pl arra, hogy kézmosáskor ne áztassa el a fél fürdőt :D

2011. márc. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
hát ha nem vagy kislány, akkor feltételezem egy fiú azért már csak állva pisil :))
2011. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 hallari válasza:
Anyám megkért minket (férj+2 fiú), hogy higiéniai okokból üljünk le. Nem okoz problémát. Öcsém már külön családban él, de ott is természetesnek veszi, hogy így tegyen.
2012. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!