Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Frappáns kiírás társasházba a...

Frappáns kiírás társasházba a hangoskodó lakóknak?

Figyelt kérdés

A történet annyi hogy egy pesi tárasasházban lakunk, és a felettünk lévő 17 éves lány nagy bulit rendezett.. (szombat éjszaka fél 2 kor arra keltünk hogy teljes erőből szól a hifi náluk és még az ablakok is tárva-nyitva voltak)...

Szóltunk nekik hogy vegyék lejjebb a hangerőt...majd olyan 20 fős társaság vonult le a felső emeletről - mint valami tehéncsorda-...

A bejárati ajtóra akarok kitenni egy papírt valami szöveggel ami nekik szól...hátha kicsit elszégyelli magát az illető...


Ötleteket várok ...(persze kulturált hangnemben de mégis vmi ütőset )


Köszönöm!


2011. márc. 28. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

aki hajnal kettőkor bömbölteti a zenét, annak nem tudsz olyat írni, amitől elszégyelné magát.

az ilyenre a rendőrt kell ráhívni, abból talán ért.

2011. márc. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ha nem mindennapos eset, bőven elég annyi, hogy beszélsz vele és a szüleivel is, hogy lehetőleg szóljanak előre, ha partit rendeznek és esetleg kicsit visszafogottabban tegyék.

Ha bunkó, bár szerinted vicces és frappáns cetliket hagysz, arra az lesz a frappáns válasz, hogy rendez egy még nagyobb partit.

2011. márc. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri eset? :D

Fölöttem folyamatosan ugrál, dübörög, rohangál, fűtéscsövet üti a 4-5 éves gyerek (néha nem vagyok benne biztos nem-e az apja), persze minden este 11 és hajnali 3 között. Egyszer szóltam nekik szinte bocs-hogy élek stílusban... Szerinted hatott? Persze két napig.

2011. márc. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-on láttam egyszer angolul olyan kommentet, hogy

"annyira tetszett a szomszédomnak a zene, hogy még a rendőröket is kihívta/meghívta(invited)" Vagy valami ilyesmi.

Tehát:

-Nagyon jó zenéket hallgatsz, szerintem a rendőröknek is tetszeni fog legközelebb...

-Nagyon jó buli lehetett, legközelebb meghívom rá a zsarukat is!


Esetleg: A ba*szustól rengett az emelet, vagy ilyen keményen toltak? Mindenesetre a fejed is okozhatja majd egyszer... (bár ez lehet fenyegetés, de nemigen megy el a rendőrségre azzal a 17 éves lány hogy csendháborított és kiragasztott kitudja ki az ajtóra valamit)


*zenének a baxusa, csak nem lehet csúnyát írni.

2011. márc. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Túl liheged a dolgot,egy 17 éves lány rendezett bulit,hát istenem.Előfordul a mai vlágban hogy a fiatal bulit rendez,ezért még nem kéne halálra kövezni vagy nyilvánosan lefejezni.Próbáld túltenni magad a megrázó eseményen,nem lesz könnyű de szerintem menni fog.
2011. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát sajna nem volt egyszeri eset, ha az lett volna akkor azt mondom oké.....

Ha megadod a címed kedves utolsó válaszoló majd megkérem hogy legközelebb a te házad előtt zajongjanak!!!!Gondolom Te nem akarod magad hétvégén pihenni úgy sem !!!!

2011. márc. 28. 13:49
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja és miután szóltunk neki kulturáltan még utána is ő visított a legjobban...hát most erre ne legyél ideges ??? :DD
2011. márc. 28. 13:51
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy másik helyen olvastam egy igen jó megoldást. Ott az illető a hangoskodók lakásának ajtókilincsét kötéllel rögzítette a lépcsőkorláthoz majd lenyomta a villanyórájukat. A kötelet viszont csak reggel szedte le addig se ki se be. Ebből szerinte itt is értenének.
2011. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ezt kérdezted. de ha a szép szó nem használt és mint mondod nem is egyszeri eset, nyugodtan hívd ki a rendőröket. Aztán legközelebb megint. Hamar nyugalom lesz, meglátod.
2011. márc. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi panelba lakunk. Havonta van alattunk házibuli! Ordítoznak a tizenévesek! A csúcs az volt, amikor hajnali 2-kor elkaraokézták az István a király c-rock operát(még tömeg is volt). Ültünk az ágyon nem tudtuk nevessünk vagy szóljunk(én is csináltam házibulit, meg a férjem is ennyi idősen). Végül nem szóltunk, mert a mi gyermekünk(2éves) meg bőg!Vagy veri a földet a játékaival az se jobb.

Ha nagyon ki akarsz írni valamit, akkor nézd meg a ház házirendjét másold ki a megfelelő részt és kinagyítva ragaszd ki. Ha érti, érti, ha nem, akkor mindegy mit írsz ki.

2011. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!