Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki tudjа magáról,...

Ha valaki tudjа magáról, hogy jól néz ki, akkor miért hiszik rögtön azt, hogy beképzelt?

Figyelt kérdés

Itt is ha leírom, hogy helyes vagyok, akkor rögtön jön az, hogy vegyek vissza az arcomból, beképzelt vagyok, stb. Meg élőben is, nem csak itt. Miért? Bezzeg ha valaki azt írja, hogy "a lányok/mások szerint helyes vagyok" az már tök jó. Miért baj az, ha valaki tudja magáról, hogy nem ronda? Egyáltalán nem vagyok beképzelt egyébként -.-

17/F


2011. márc. 30. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is tudom magamról, hogy helyes vagyok, ennek ellenére viszonylag csendes vagyok.

21/F

2011. márc. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igazából megválaszoltad a saját kérdésedet, erre más válasz nem nagyon van. De miért lenne jobb, ha azt mondanám, hogy csúnya vagyok?
2011. márc. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem értem én se...
2011. márc. 30. 14:24
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem az ilyen embereket beképzeltnek, inkább az jut eszembe, hogy megnézném őket, hogy tényleg úgy is néznek ki, vagy csak a szájuk nagy. Ha meg személyesen mondja ezt valaki, akkor attól függ, ha közben ronda akkor elég gáz ha ilyet mond, de ha helyes/szép akkor szerintem semmi baj nincs ha ezt tudja is magáról. De ettől függetlenül ha így is van nem kell 100-szor elmondani és ragozni, mert igen, akkor már idegesíthet másokat (nem csak a csúnya embereket!), és akkor fognak nagy eséllyel beképzeltnek nevezni...
2011. márc. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja igen az a másik kedvencem, bár ez csak neten van, élőben nem, amikor nem hiszik el addig, amíg képet nem küldök. Mintha annyira hihetetlen lenne, hogy létezik olyan ember, aki jól néz ki :D
2011. márc. 30. 14:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ez az oldal tele van hülyékkel... Ha felteszel egy kérdést úgy, hogy "Szerintetek is szép vagyok?" és linkeled a képet, akkor mindenki lefikáz, hogy kib*szottul ocsmány vagy. Ezzel szemben, ha úgy teszed fel a kérdést, hogy "Szerintek is csúnya vagyok?" majd belinkeled ugyanazt a képet, akkor mindenki azt írja, hogy egyáltalán nem vagy csúnya. Szóval ennyire következetesek az emberek. Én meg ha őszinte véleményt mondok, akkor le vagyok fikázva, hogy egy bunkó f*sz vagyok és egyébként is hogy képzelem... Szánalmas...


19/F

2011. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Közel az ötvenhez én is jól nézek ki. Aki kritizál le.....om! Tedd te is ezt.
2011. márc. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nem túl vonzó, ha egy fiúnak az a központi kérdés, hogy ő helyes, és ezt hangoztatja is. Magunkat nem szoktuk dícsérni, hacsak valaki konkrétan nem kér fel rá, hogy minősítsd a külsődet. Miért kell azt leírni, hogy helyes vagy, hacsak nem egy társkereső oldalra írsz? Ha helyes vagy, azt úgyis látja aki ismer, akivel pedig csak a neten keresztül beszélsz, az gondolhatja azt, hogy "messziről jött ember bármit mondhat magáról." Ha ezzel kérkedsz, az még azokból is ellenszevet válthat ki, akik egyébként elismerik a "szépségedet."
2011. márc. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Most ezt nem úgy kell elképzelni h ezt reklámozom :D Csak ha szóba jön akkor mondom :D
2011. márc. 30. 15:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Elképzelhető, hogy nem konkrétan azért gondolják emberek, hogy beképzelt vagy, mert tudod, hogy jól nézel ki, hanem egyéb viselkedési formák miatt? Pl. állandóan ezzel foglalkozol, nagyon hangsúlyozod, stb.


manju

2011. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!