Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki tudjа magáról,...

Ha valaki tudjа magáról, hogy jól néz ki, akkor miért hiszik rögtön azt, hogy beképzelt?

Figyelt kérdés

Itt is ha leírom, hogy helyes vagyok, akkor rögtön jön az, hogy vegyek vissza az arcomból, beképzelt vagyok, stb. Meg élőben is, nem csak itt. Miért? Bezzeg ha valaki azt írja, hogy "a lányok/mások szerint helyes vagyok" az már tök jó. Miért baj az, ha valaki tudja magáról, hogy nem ronda? Egyáltalán nem vagyok beképzelt egyébként -.-

17/F


2011. márc. 30. 14:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem, én nem hangsúlyozom nagyon, persze ezt nem tudom objektívan megítélni :D
2011. márc. 30. 15:44
 12/12 anonim ***** válasza:
ha nem hangoztatja mindenkinek csak magában gondolja akkor még elviselem. de ha folyton mondogatja nekem vki h ő de helyes akkor elküldeném melegebb éghajlatra.
2011. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!