Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zavar a csámcsogás. Ezzel...

Zavar a csámcsogás. Ezzel csak én vagyok így?

Figyelt kérdés
Úgy utálom amikor valaki csámcsog,fújtat.Falra tudnék mászni tőle.Meg amikor teli szájjal beszél és alig van 1-2 falat a szájában,de cseszik lenyelni csak mondja a magáét.Wááááá.
2011. ápr. 1. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hála istennek, én meg már azt hittem, hogy ezzel csak én vagyok így. Én még azt is utálom, ha a buszon valaki mellettem ül és eszik, vagy csak nyitott szájjal rágózik. Én például teljesen kiakadok, ha az anyukám mellettem almát eszik, mert olyan hangosan rágja, pedig nem csámcsog, mert nyitott szájjal eszik, csak ahogy rág, az olyan irritáló a számomra, hogy megveszek tőle.
2011. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

WáÁááÁáá!Nem vagy egyedül!:D Én is hülyét kapok tőle... mikor valaki nyámmog,te jó ég. A legdurvább,mikor valaki pl.szemben ül veled a buszon/vonaton és átszellemült arccal iszonyat hangosan csámcsogva rágózik,meg pukkasztgatja...

Igazából én minden "testi hangra" allergiás vagyok. A szipogásra, de nem akkor mikor valaki allergiás/meg van fázva és ilyen kis piciket szipkál,hanem mikor normál állapotában van, és így izomból szívja fel a ta.nyát...

Továbbá ha valaki szívja a fogát:D Ó te jó ég....

most úgy felidegesítettem magam:D

2011. ápr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2ik válaszoló vagyok: hazudok,mert a büfi vagy a puki pl egyáltalán nem zavar:D

19L

2011. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
úh engem is iszonyatosan de csak ha simán rág valaki az is meg ha valaki rubikkockát forgat, akkor billentyűzettel gépel, meg susog. áhhh
2011. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 habibi ***** válasza:
100%
engem is kikészít,a hangos rágózás, a levesszürcsölés, a csámcsogás, meg a büfi- hát az nálam kiveri a biztosítékot, és még amitől a falra mászom az az, amikor a főtt tésztát vmi pastával kevergeted és olyan idegesítő, nyálkás hangot ad ki (nem tudom megmagyarázni), fujj kiráz tőle a hideg...
2011. ápr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Huh akkor nem vagyok egyedül:D..egyszerűen olyan idegesítő wáááá és csámcsog csámcsog és beszél közben majd megbírnék veszni olyankor...wáááá
2011. ápr. 1. 21:19
 7/16 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Na én is megnyugodtam, hogy nem csak én vagyok túlérzékeny.

De kifejezetten irritál, ha valaki úgy rágózik, hogy közben csámcsog, de az is ha látom a rágót a szájában, mert rágás közben nyitva tartja...

2011. ápr. 2. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is utálom!

Apám, mikor részeg, két pofára tömi a kaját, csámcsog, fuldokló hangot ad ki, már csuklik is közben... (nála még az is idegesít, hogy magában morog, hümmög, beszél, de jó hangosan...)

Osztálytársam a másik fele... eszi a szendvicsét, csámcsog és fújtat közben, olyan kiidegelő!

Ami még iszonyatosan irritál, ha valaki szívja az orrát, na abba én bele tudnék halni! Nem egy osztálytáram csinálja, van aki pedig olyan (bocsi) turhás szívást csinál, ááá....

2011. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Wááááá ne is mond amikor nem képes kifújni az orrát azért se csak szipog szipog és recseg a takony!WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
2011. ápr. 3. 11:35
 10/16 anonim válasza:

az én szobatársam koleszban szintén zenész.

ha elkezd enni már megyek is ki a szobából , borzalmas, nyammog , de mindig . nem tudom a nője hogy tudja elviselni

2013. jan. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!