Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szinte nulla önbizalmam van....

Szinte nulla önbizalmam van. Ezen hogyan változtathatnék?

Figyelt kérdés
Van hogy megtetszik egy csaj, én is neki és azt várom hogy ő kezdeményezzen/írjon(msn,fb stb:D) mert parázok a beégéstől pl vagy attol hogy kib*szott nagy hülyeséget mondok/írok. (és volt hogy tényleg azt írtam, eszméletlen kínos szöveg volt)
2011. ápr. 17. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet csak felfújod a dolgokat és nem is írsz akkora baromságokat. Am meg próbálj nyugodtan és higgadtan viselkedni, úgy ahogy akkor tennél mikor a haveroddal vagy a tesóddal dumálsz. Rajtam ez segített, bár van h néha nem sikerül. :D Szoval csak nyugodtan!

16F

2011. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most is rátudnék írni de nem.. hogy lehetek ilyen?? nemhiszem el
2011. ápr. 17. 22:07
 3/10 A kérdező kommentje:
én is erre törekszem de valahogy nem megy
2011. ápr. 17. 22:12
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne legyél puhapö.s, írj rá, aztán lesz ami lesz. Ha nem jön össze akkor mi lesz? Semmi... Menni kell tovább. Jobb vágyakozni? Mert akkor vágyakozz nyugodtan. Csak annak semmi értelme.
2011. ápr. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Sőt, még durvább is. Full részegen találkoztam 1 lánnyal aki már 1 jóideje tetszik, 2x is lett volna minimum 1 ütős okom hogy odamenjek hozzá de nem tettem meg. Viszont pl van 1 csaj akinek én jövök be, vele se mertem még beszélni pedig erősen nyomul. Viszont nem tetszik de akkor is beszélnem kellene vele minimum. És van 1 harmadik lány is aki nem idevalósi, vele kötetlenül tudok beszélni bármiről hogyha van közös téma . Szóval nekem nem lesz egyhamar csajom ha így fojtatom.
2011. ápr. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ha olyan csaj nyomul rám aki nekem nem tetszik azzal én is tudok kötetlenül beszélni, viszont ha tetszik egy csaj és úgy gondolom hogy nem vagyunk egy súlycsoportba,:D de én is bejövök neki, akkor meg teljesen elmegy minden önbizalmam


kivéve ha bevagyok rugva:D akkor rendesen megjön az önbizalmam:D


(nem kellenek a poénok hogy "akkor igyál mindig" stb:D)

2011. ápr. 17. 22:30
 7/10 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: így kellene felfogni a dolgokat de nekem k*vára nem megy, valami nagyon lekorlátoz vagy nemtudom de nagyon kivagyok ezzel
2011. ápr. 17. 22:32
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor mondasz hulyeseget, ha varsz, es agyon agyalsz, hogy mit mondj. Magadat hozod stresszes helyzetbe, analizalsz es igy mar persze, hogy hulyen jon le a szoveg, mert latja a csaj, hogy ideges vagy. Ha meg beegsz, akkor sincs semmi, akkor lattad eletedben elsore es utoljara valoszinuleg, kiveve ha osztalytarsrol, munkatarsrol vagy vmi ilyesmirol van szo.
2011. ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
buszon szoktam látni
2011. ápr. 17. 22:34
 10/10 A kérdező kommentje:
de értem amit mondasz
2011. ápr. 17. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!