Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez normális viselkedés volt...

Ez normális viselkedés volt az eladó részéről?

Figyelt kérdés

Egy kajáldásnál, ahol van hotdog, gyros, hamburger..stb, venni akartam gyrost,de hús nélkül és megkértem hogy rakja a húst külön csomágolásba. Az eladó csaj meg a srác elég primitíven azt mondja hogy hááát olyat nem lehet,meg nekik is könnyebb lenne ha nem kéne külön csomagolni mért nem eszek inkább hamburgert és akkor nem raknak bele húst.

Na már most ha én gyrost akarok enni, akkor nem a vásárlót kell kiszolgálni? hanem ahogy épp ők akarják? Na ezen nagyon felbosszantottam ma magam és mikor már látta a csaj rajtam hogy eléggé felhúzott akkor már megcsinálta volna nekem úgy ahogy kértem, addigra meg mondtam neki hogy mostmár nem vagyok éhes úgyhogy nem kérek semmit. Az ilyeneket nemtudom minek veszik fel eladónak....


2009. márc. 3. 23:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
74%

"EGY ELÉGEDETLEN VEVŐ 10 ISMERŐSÉNEK TERJESZTI EL A ROSSZ HÍRT A HELYRŐL"


ha kiábálsz, akkor sem lesz igazad.

egyrészt, amíg vele szarakodnak, addig két másik lelép, mert lassú neki a kiszolgálás, másrészt meg:

-Azok a mocskok nem akarták külön csomagolni a húst!

-És egyébként finom?

-Nem akarták külön csomagolni a húst!

-Én nem akarom külön csomagoltatni a húst, úgyhogy ha finom, akkor baromira nem érdekel.

2009. márc. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 12:04 !

most ezzel mit szerettél volna mondani??

mert elég kesze-kuszának tűnik számomra ???????!!!!

2009. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, azt akarta mondani, hogy őt baromira nem érdekli a másiknak a kínja, lényeg, hogy őt kiszolgálják az igényei szerint. Ha jól értettem.

Ez a baromi nagy társadalmi szolidaritás...

2009. márc. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%

11:23

Az eladókról volt szó, nem marketingről. Ha a tulaj olyan béna, hogy nála így kell viselkedniük az eladóknak, attól még nem az alkalmazottak a szemetek. Ha neked azt mondja a főnököd, hogy ezt így kell csinálnod, de te tudod, hogy másképpen jobb lenne, akkor mit csinálsz? A főnök zsebére marketingfogásból kirúgatod magad?

2009. márc. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és egyetértek majdnem mindenkivel. A fő nekem az volt h húst nem eszek, csak az ízét imádom a gyrosnak és az illatát. De ez ott mindegyiknek nagyon bonyolult volt.első a vevő, akárki akármit mond.Ha valami nem tetszik azt igenis megjegyzem, mert nem értettem velük egyet, ez legyen akárhol is!
2009. márc. 4. 20:46
 16/16 anonim ***** válasza:
96%

Én kb 2 évig dolgoztam a világ talán leghíresebb gyorsétteremhálózatában!

Ha a vendég nem kért az akciós árú sajtburgerbe uborkát,akkor az már nem számított ugyanannak a terméknek,vagyis már nem lehetett akciós áron adni.

Vagyis kevesebb feltéttel többe került,mert kb utána fél percbe telt megcsinálni neki!

Persze a vevők örjöngtek.

Nekem meg kellett mondanom,hogy bocs,de ez van.

Ha mázlim volt elfogadta és eltűnt dulva-fulva.

Ha nem,kérette a vezetőt,aki attól függően,hogy milyen kedve volt

-igazat adott neki,fizetnie se kellett és lebaszott,hogy rugalmatlan vagyok

-ugyanez a vezető ugyanebben a szituban elküldte a kedves vevőt melegebb éghajlatra

Nem voltam ott,nem akaork kötekedni,csak egy véleméy a másik oldalról!

2009. márc. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!