Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nek. Tek is rosszul esett...

Nek. Tek is rosszul esett volna? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

Ma kimentünk 4 barátommal sétálni. 3an voltunk lányok és 2 fiú. Az egyik bnőm/osztálytársam is egyben/ egész idő alatt le se sz*rt, csak a másik csajjal volt elfoglalva. Pl. odamentem ahol találkoztunk, nem tudtam leülni és a szemembe sütött a Nap ezért leültem a másik oldalra (a padnak). Mikor sétáltunk, egész idő alatt ők mentek elöl, ha hozzám nem jönnek oda a fiúk egész végig én kullogok hátul.

De amúgy sztem ez azért van, mert rohadtul hangulatember és épp olyankor elege van belőlem, és hiába kérdezem tőle egész nap hogy mi baja van, azt mondja hogy semmi, ezzel meg nem tudok mit kezdeni. Amúgy is önbizalomhiányos vagyok, így meg még jobban, hogy nem tud elviselni.

Csak az a baj hogyha ezt elmondanám neki akkor nem tudná beismerni hogy ő a hibás és rohadtul összevesznénk. Ehhez meg nekem nincs kedvem, mert akkor megint nekem kellene bocsánatot kérnem, ahogy az szokott lenni.

Jobb, ha inkább nem is foglalkozom vele, nem megyek vele sehova stb.? Vagy ez normális?


2011. ápr. 20. 21:15
 1/5 A kérdező kommentje:
ja az kimaradt h átültem a másik oldalra és hozzám se szólt,mintha ott se lennék.*
2011. ápr. 20. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem - ha 14 éves vagy - ez teljesen normális.
2011. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sőt,ha 15,akkor is. :) Hagyd őta f.aszba
2011. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lesz ez még másképp is!:) Bevallom amikor 14 éves voltam engem is kiközösítettek, majd ugyanabban a csapatban később,mi is kiközösítettünk sokszor az egyik lányt, rá 1 évre viszont ő lett a legjobb barátnőm. Ennek 6 éve!

Elég rossz érzés lehet, sajnálom, hogy így érzel...

Próbálj több lábon élni, alakíts ki másokkal is barátságot, akkor nem fog megviselni!

2011. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.am 15 vagyok.:D

nem vagyok kiközösítve, vannak más barátaim is, csak felb*sz, hogy ennyire semmibe vesz engem. Ha baja van mondja el, főleg ha megkérdezem.

2011. ápr. 20. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!