Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbüntettek, nem az én hibám...

Megbüntettek, nem az én hibám volt. Nagyon rosszul esett. Mit csináljak? Túlreagálom?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok, és van egy nővérem, aki 16, meg egy bátyám, de ő már külön él. Kitakarítottam a házat (2 szintes, 4 szoba, konyha, fürdő, udvaron fűnyírás, egy egész napba telt), mert szerettem volna meghálálni anyának a szülinapján, hogy annyit tesz értünk (egyedül nevel - sokszor fel se tűnik, és én is pofátlan vagyok vele, de valami hasznos meglepetést szerettem volna). Megkérdeztem tesómat, beszáll-e, de azt mondta, nem. Mondtam, hogy anyának lesz, azt mondta, seggnyaló vagyok, és még sok mást is, de mindegy.

Szóval hazajött anya, tesómmal elkezdtek susmorogni a szobájában (tesóméban), én hülye naiv kislány azt hittem, hogy tesóm felköszönti, és valamiért egyedül marad vele. Hát felköszöntötte, de úgy...

Anya kikiabált, hogy menjek be. És lekiabált, hogy hogy gondolom, hogy tesóm kitakarítja az egész házat, és az hagyján, hogy nem segítek, de hogy mit mondtam én neki (állítólag azt hogy Ő A SEGGNYALÓ), és mikor mondtam, hogy én takarítottam, akkor közölte, hogy még sunyi is vagyok, biztos arra készültem, hogy lecsapom ezt tesómtól, és mert hazudni akartam, szeptemver 1-ig nem megyek sehová. Mit tegyek?


2010. aug. 23. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi beteg szülő van... Szegényke, nem igazán tudsz mit tenni, mert úgyse hinnének Neked. Valahogy bírd ki ezt az egy hetet. Kitartás :S
2010. aug. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz, verd szét a tesód pofáját.
2010. aug. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

az igazság mindig kiderül. Most egyelőre hagyd, hiszen hiába mondanád az igazat.

Hátha látott egy szomszéd, aki majd mondja anyukádnak milyen ügyesen nyírtad a füvet, vagy a testvéred elszégyelli magát.

Okos legyél és próbáld meg úgy intézni, hogy saját maga vallja be az igazságot.

2010. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
oh hát milyen tesód van neked?:O nagyon sajnálom de ezért ne keseredj el, eljön majd mikor neki lesz rád szüksége és változtathatsz a hozzáállásodon.
2010. aug. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

jesszusom :o mekkora egy genyó! rakd el valahova a felmosót, vagy ilyesmit, mindegy, mit, mindegy hova, a lényeg, hogy ne a megszokott helyén legyen. mikor keresik, csak te fogod tudni. és akkor mond meg: bocsi, ÉN raktam ide, mikor ÉN takarítottam a házat.

és mond el anyukádnak mégefyszer azért, hogy te takarítottál.

2010. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szemét tesód van:)

Jól szájba csapnám a kis p..át

2010. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
amikor lehiggad beszélj vele négyszemközt, hogy te takaritottál egyedül, ha nem hisz neked akkor meg viselkedj megbántva, és szomorúan amig bocsámnatot nem kér.
2010. aug. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg a testvéredet elég hangosan ahhoz, anyád előtt, hogy ő is hallja, hogy mivel takarított fel ( milyen szerekkel ) mert akkor te is máskor így csinálnád... És pontosan mondja el, ha lehet, ha már ILYEN ÜGYES VOLT.


Az anyád meg egy idióta, már bocs, nagyon sajnállak, és nagyon ügyi voltál, hogy ilyen meglepetést találtál ki anyukádnak :) Szép napot neked!

2010. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mikor a tesóddal kettesben vagytok, kérdezd meg, hogy miért hazudta azt, hogy ő takarított, és titokban vedd fel az egész beszélgetést telefonnal, vagy bármivel, ami tud hangot rögzíteni, aztán mutasd meg anyukádnak.


és bocs hogy ezt mondom, de anyukád nem valami okos nő..

2010. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Hogy lehet ekkora tetü a tesód? Még nekem is felment a pumpám,pedig csak olvastam,nem átdolgoztam egy napot a meglepetésést,amit elvettek tőled! Ne anyudra légy mérges,ő igazán nem tudhatja,hogy becsapták,s rossz embernek hisz... Helyedben én nem állnék szóba a tesómmal,örüljön magának.majd egyszer rájön hidd el...! Fel a fejjel,esetleg később,mikor lenyugodtak a kedélyek említsd meg anyudnak mit hogyan,milyen tisztítószerrel,meddig csináltál,hátha elbizonytalanodik...
2010. aug. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!