Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A barátnőm ballag, és nem...

A barátnőm ballag, és nem tudom milyen ajándékot kellene vennem neki. Tudtok ötletet adni egy kreatív ajándékhoz? (Virág mellé)

Figyelt kérdés

Nem rég jöttünk össze vele, még nem dolgozok így pénzem is mondhatni hogy korlátozott :) Szeretnék egy ötletes ajándékot, ami többet is érhet, mint egy ékszer vagy hasonló sok ezer ft-ba kerülő ajándék.

Egyszerűen nem tudom mit kéne vennem, ezért remélem kapok tőletek jó ötletet.


2011. ápr. 25. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen én egy nyakláncnak örülnék amin esetleg a fiú kedvenc dolga van...én zenés családban vagyok ezért példának mondanám a pengetót nyakláncon... valami olyan ami rád emlékezteti... és nem is annyira drága.
2011. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, köszi szépen. Csak ez is több ezer ft-ba kerül.
2011. ápr. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!