Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kolléganőmet idegesíti...

A kolléganőmet idegesíti ahogy nevetek! Emiatt szinte már alig van jókedvem a munkahelyemen. Ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés

Szóval elég hangosan nevetek, de nem direkt, hanem tök véletlen kezdek el röhögni, nincs benne semmi rájátszás, egyszerűen csak jön. Viszont az egyik munkatársam ilyenkor meg tudna ölni a szemeivel. Annyira zavar, igyekszem magam visszafogni, már alig nevetek.:S Bár még így is néha elő szokott fordulni, ő olyankor nagyon csúnyán néz rám, persze egyből elmegy a jókedvem.:(

Hogyan tudnék visszafogottan nevetni valamin?

Tudom, hogy apróságnak tűnik, de én már emiatt teljesen befordulva megyek dolgozni.

Csak normális válaszokat várok!


2011. ápr. 25. 13:59
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

Szóval nem, nem viccoldalakat olvasok, és nyilván nem egész nap röhögök, hanem csak azon, ha valaki vicces beszólást mond, vagy elmesél egy humoros történetet. Már írtam, hogy nem munka helyett nevetek, hanem szünetben!

Csak rajta vettem észre, hogy idegesíti, ha hangosabban felkacagok, mást szerintem nem. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy fél óráig megállás nélkül röhögök..


Azt is írtam már, hogy igyekszem magam visszafogni, mivel tekintettel vagyok rá. Ha pedig mégis hangosabb vagyok, akkor már szabályosan rosszul érzem magam utána, mivel úgyis pofát vág. Bár a célját eléri, mert garantáltan nem lesz jókedvem már aznap a munkahelyemen.


Átkérni nem tudom magam, pedig ez lenne a legjobb megoldás.:S

Majd megpróbálok halkan, vagy magamba örülni valaminek.

2011. ápr. 25. 14:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam az előbb, de akkor ebben az esetben én azt javasolom, hogy egy másik kollégádat kérdezd meg. hogy szerinte idegesítő-e ahogy te nevetni szoktál. vagy tudja-e hogy ezt a nőt mi irritálja rajtad. olyan kollégát kérdezz meg, akivel szoktál magánéleti dolgokról beszélni. ő meg fogja mondani hogy hát igen, tényleg nagyon hangos vagy, vagy van akinek ez idegesítő. Vagy azt mondja, hogy veled nincs semmi gáz, a nő az ideges p... Ehhez képest el tudod majd dönteni, hogy tényleg vissza kell-e fognod magad, vagy a nőnek beszólni hogy fejezze be. Ne legyél nyuszi, mert ha nem gáz amit művelsz, akkor az a neveletlen dolog amit a nő csinál.
2011. ápr. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
14:51! Köszönöm. Ez jó megoldásnak tűnik.:)
2011. ápr. 25. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!