Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tablót szeretnék adni a...

Tablót szeretnék adni a legjobb barátnőmnek. Szerintetek ez a szöveg jó lesz rá?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam:

"Megpróbálom röviden leírni amit szeretnék,de nem lesz könnyű.Nehéz lesz tőled elválni.Nagyon nagyon nehéz.Mert ilyen jó barátnőm még sosem volt.Megvédtél a rossztól,és közelebb hoztad a jót.Az unalmas töri és kémia órák sem voltak annyira unalmasak veled,és nem telt el olyan nap,hogy ne nevettünk volna.Hiányozni fogsz,mert nagyon szeretlek.Sosem foglak elfelejteni."így hosszúnak tűnik de majd kis betűkkel írom rá=):D.véleményeket légyszii!köszönöm szépen.=)


2010. jún. 12. 22:33
 1/3 A kérdező kommentje:
am ez teljesen az én világom és pontosan ezt érzem a barátnőm iránt.ez a szöveg teljesen az én személyiségem.=))
2010. jún. 12. 22:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos jó lesz ;) Nekünk nem volt tablónk, vagyis amit ideadtak, csak egy kis kép, amire éppen ráfért a "szeretettel" vagy valami hasonló mini szöveg :(
2010. jún. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez így olyan mintha soha többé nem látnád. ha így van akkor nagyon jó, ha nem akkor gáz. én a legjobb barátaimmal kb heti négyszer találkozok, pedig még csak nem is egy iskolába jártunk.
2010. jún. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!