Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha pl a gyerekem meleg lenne,...

Ha pl a gyerekem meleg lenne, azt mondaná fogadjam el. Akkor ő miért nem fogadja el ha én meg nem akarok meleg gyereket?

Figyelt kérdés
Minden az elfogadásról szól. Szerencsére nem vagyok ilyen helyzetben. De szerintem én mondanám neki, hogy menjen éljen ahogy akar de minket hadjon ki belőle. Szerintem mindent meglehet magyarázni, de nem véletlenül van punci és fütyi.Sajnálom azt a sok szülőt akinek az egyszem fia egy másik farkát szopogatja. És szomorú, hogy a fiatalok ilyen példákat látnak.
2011. ápr. 26. 19:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Sajnálom azt a sok szülőt akinek az egyszem fia egy másik farkát szopogatja."


- Ha lányod lenne, nem hiszem, hogy boldogan ábrándoznál arról, hogy egy férfi farkát szopogatja. Eléggé perverz az a szülő, aki a gyereke szexuális éeltén morfondírozik.

2011. ápr. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
82%
Hűha, remélem az én szüleim nem ilyenek, egyépként meg lassan rájövök, hogy mi a helyzet velem, ez van. Ha a gyereked az lenne, akkor sem az lenne az első célja, hogy "szopkodjon" vkit ahogy te írtad. Szerelmes lesz és kínlódik szenved, mert reménytelen a helyzete egy heteroval mondjuk. Nagyon sokáig szenved, 3 szor olyan nehéz neki mivel nem lány az illető, még beszélni sem tud senkinek erről. Tudod mekkora bátorságot kéne vegyen magán, hogy ezt elmondja? Nagyon nagyot! Ez a baj, hogy ha a meleg szót meghallja valaki, mindenkinek a seggrázós b-zik jutnak az eszébe... Pedig nem így van azok csak megjátszák és undorítóak fúj. A melegek is ugyanúgy szerelmesek, éreznek csak nekik ez van.
2011. ápr. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom azokat a melegeket, akiknek ilyen szüleik vannak. Egy melegnek, ahogy egy korábbi válaszoló is írta, sokkal nehezebb lehet, mint egy heteronak, minden szempontból (párt találni, társadalmi elfogadottságot kivívni stb.) Ezáltal még nagyobb támogatást kell kapjanak a szüleiktől lelkileg, nem azt, hogy belerúgjanak.
2011. ápr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy anya sem akarja, hogy a gyereke homoszexuális legyen, mert akkor nem lesznek unokák, de van, amiket egy anyának el kell fogadnia, vagy legalábbis beletörődnie, mert az ő gyerekéről van szó.
2011. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Ha mondjuk kiderülne hogy a gyereked meleg, attól még ugyanúgy a gyereked lenne, és ugyanaz az ember, csak annyi lenne a különbség, hogy megtudnál róla egy fontos dolgot, és lehet hogy másképp nézne ki a róla alkotott képed... de attól még ugyanaz marad, és semmivel sem lesz másabb mint azelőtt...
2011. aug. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

"én nem akarok meleg gyereket"

Hát akkor csinálj hideget, apám!

Komolyra fordítva a szót.Te akartad, hogy megszülessen, nem ő akart mindenképpen világra jönni.A te gyereked, akár akarod most már, akár nem.Kitagadhatod, persze.De akkor megtagadod az addig együtt töltött éveket, az egész addigi "szeretlek gyerekem" hazugsággá válik.Köpheted szembe magadat.

2011. aug. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy!

Erre csak ennyit lehet mondani.


Tőled aztán jó példát látnak a fiatalok,helyes írni sem tudsz.

És gondolom egyéb hülyeségekkel traktálod őket.

Vannak,akiknek a gyerek nem csak egy eszköz az életben,hanem szimplán a boldogság forrása.

Ilyen felfogással jobb ha soha nem vállalsz gyereket.

2014. okt. 7. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha ilyen lenne a gyereked 90%ban nem ő tehet róla te nevelted adtad még az erkölcsi értékeket és a TE géneidet is örökölte erre gondolj.
2016. máj. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!