Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket nem szoktak taperolni...

Titeket nem szoktak taperolni a tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés

Engem mostanába elég gyakran, de nem hinném, hogy az értékeimet akarták volna ellopni, hanem szexuális célzattal.


21/L


2009. márc. 6. 17:38
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%
engem tescoban is taperoltak már
2009. márc. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
93%

Engem még nem taperoltak, de amikor egyszer ültem, egy úriember nagyon közel állt és mintha odatolta volna a micsodáját.

Érdekes volt.Brr.:)

2009. márc. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
91%
Engem még nem taperoltak le buszon, de lehet, hogy csak azért, mert egy 130 kilós fiú vagyok.:)
2009. márc. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

Tescoban? Ilyet nem is hittem volna.

Én elsősorban lányoktól kérdeztem, úgy gondoltam, velünk gyakrabban esik meg az ilyesmi. Számomra furcsának tűnik, hogy egy csaj taperoljon le egy pasit.

2009. márc. 6. 18:13
 5/46 anonim ***** válasza:
93%
Engem még nem,de az egyik tanáronak megfogták a fenekét a villamoson erre a haverjaival megfogták a taperolot és kidobták az ablakon.
2009. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
96%
Én 16 éves vagyok és életem során rengetegszer taperoltak le villamoson...Legutóbb pár hete,és nagyon zavaró,hogy pedofilok kihasználják az alkalmat.Borzalmas.Utána sírva fakadok.Undorító emberek.Szólni akartam a baromnak,hogy állitsa le magát és ne nyomja rám a fszát..A mellemet meg kerülje el szépen,de nem jött ki hang a torkomból.."x eltoltam a karját,mikor leszállt azt mondta "kabbe".Majdnem utánarohantam a lábaiközé rúgni eggyet,de azse ment.És nem öltözködöm magam kihívóan szóval félreértések ne legyenek.. m.
2009. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
94%

aha, tágas a tér, sok az ember...és akkor pont mögöttem jött és megfogta a seggemet.

De volt hogy az utcán egy öreg bácsi megkérdezte, hogy megfoghatja-e mellem.

Hozzáteszem én sem járok kihívó ruhákban ( főleg nem miniben. ), van rajtam felesleg is ( kb 10-15 kg).

De amikor az a bácsi is megkérdezte nem tudtam hogy sírjak vagy hányjam-e el magam.

2009. márc. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
Engem egy koncert előtt, a bejáratnál taperolt le a biztonsági őr!Szörnyű volt! (Fiú vagyok)
2009. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
83%

Ezzel a problémával sajnos sok nő találkozik nap mint nap, és ez a szexuális zaklatás egy formája!!!

Nagyon jó, Kérdező, hogy felvetetted: nektek, nekünk, áldozatoknak ezt nem szégyellni kell, hanem beszélni róla, és megosztani egymással a védekezési stratégiákat!


Nem Ti tehettek róla!!! Ne hibáztassátok azt, hogy szépek vagytok, vagy nőies az alakotok, vagy hogy aznap egy csinos ruhát vettetek fel! Ugyanis egy nőnek joga van háborítatlanul közlekedni az utcán, metrón, stb., és a férfiaknak nincs joguk beszólni neki és/vagy letaperolni!

Nem lehet megállapítani egyértelműen a határt, hogy mi számít provokatívnak: van, akinke már egy sima ujjatéan felső is az. Nem a nőknek kell zsákruhában járniuk vagy a 4 fal között ülniük, vagy kísérőt fogadni maguk mellé, hanem a férfiaknak kellene emberként viselkedniük, illetve fellépni az ilyen állatok ellen, akik lejáratják a férfinemet!


Továbbá, ne hibáztassátok magatokat, ha nem tudtatok elég frappánsan visszaszólni, csak "lefagytatok" - ez érthető reakció, és akkor sem a Ti hibátok, ami történt!!!!


Itt van néhány védekező technika:

[link]


[link]

Egy felhasználó írja:

"Ez közel negyven éve történt, zsúfolt villamoson elkezdte a fenekemet simogatni valaki. Kicsit elfordultam, nem hagyta abba, távolabb próbáltam menni, de nyomult utánam. Lenéztem, a cipőm sarkát - finom tűsarok :-) - a lábfejére tettem, és teljes súlyommal ránehezedtem.

Én jó nevelést kaptam, fájdalmas üvöltése hallatán megfordultam és elnézést kértem."


Itt írta valaki:

2009.02.27. 15:20 [#248]

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

"Egyik nap a villamoson történt:

A villamos épp megállt, tehát tök csönd volt, amikor egy fiatal nő megszólal: "Én most leszállok, tehát vagy leveszi a fenekemről a kezét, vagy kénytelen lesz leszállni velem." Mivel, ahogy már említettem, halálos csönd volt, mindenki hallotta a nőt, és erre az utasok 90%-a felkapta a fejét és jól megbámulták a palit. Mit ne mondjak, jól körberöhögték a parasztját! De meg is érdemelte! Én is találkoztam ilyennel 3 éve, 13 (!!!) évesen a buszon, és meg se mertem szólalni, pedig majdnem 10 percen keresztül folyamatosan a fenekemen volt a keze. Mai fejjel jól felpofoztam volna..."


Továbbá, ÖNVÉDELMI TANFOLYAM NŐKNEK BUDAPESTEN!!! (INGYENES, TEREMBÉRLETBE KELL BESZÁLLNI)

ÉRDEKLŐDNI:

rape.recovery@gmail.com

2009. márc. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
59%
Engem eddig többször is, de ha tetszett az illető, hagytam magam ....
2009. márc. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!