Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha visszahúzódóbb vagyok, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha visszahúzódóbb vagyok, és nem tudok rögtön megnyílni az emberek előtt - főleg a srácok előtt - akkor mit csináljak, hogy ne csak ott üljek a randin némán mellettük?

Figyelt kérdés
Srácokkal nehezebben is ismerkedem. Mi tévő legyek?
2007. júl. 22. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj olyan témát szóbahozni, amelyben te is aktívan részt tudsz venni.

Az első egy-két alkalommal keress olyan helyet a randinak, ahol nem kettesben vagytok. Pl. park, sétálóutca, kirakatnézés. Az adott helyzet mindig ad témát a beszélgetéshez.

2007. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor beszeltesd Ot,tegyel fel neki kerdeseket-igy be tudsz kapcsolodni a temàba,jol fog esni neki ha erdeklodsz,ezutan biztosan megkerdezi miert csak rola beszeltek-beszelj magadrol,mosolyogj,tegy ugy mintha az eleted legtermeszetesebb szituaciojaban lennel(akkor is ha ideges vagy)Nezz melyen a szemebe!
2007. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy tippet tudok csak segíteni nekem mint fiúnak bejött, hogy akárhol voltam beszéltem csajokkal leszólítottam őket az utcán megkérdeztem az időt és egy idő után nem fog zavarni semmi egyszer csak észreveszed, hogy szinte megnyílsz az emberek előtt és megtalálod a legjobb témákat egy-egy beszélgetés során, nem árt ha tudsz pár viccet, mert nem sok csaj szeret humoroskodni :D
2007. okt. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!