Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az emberek nagy része miért...

Az emberek nagy része miért ítéli el a tetovált embereket?

Figyelt kérdés
Nekem tetszik, mint művészet, van egy, és szeretnék még többet. De vannak emberek, akik folyamatosan támadnak az ízlésem miatt. Nem mondanám, hogy ez befolyásolja, megcsináltatok-e a vállamra egy gésát, vagy Salvador Dalí portréját az alkaromra, egyszerűen csak képtelen vagyok megérteni. Miért nem lehet szimplán elfogadni azt, akinek tetoválásai vannak? Ez miért bűn? Köszönöm, ha valaki elmagyarázza.
2011. ápr. 30. 21:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

23:47

Oké, hogy neked nem tetszik, de te ezért le is nézed a tetovált embereket? Nem állsz szóba velük? Mert nekem se tetszik pl., ha egy nő k.rvásan kiöltözik, undorodom én is, de attól még, mint embert próbálom nem elítélni, és meglátni benne az értéket. Te?

2011. máj. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A legjobb barátnőmnek is van. De ettől még tartom a véleményem.
2011. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Felőlem tarthatod, addig amíg nem csapsz át valami fanatikus gyűlölködő emberré, mert csak a te igazad jó. Így nem zavarsz sok vizet, csak érdekelt, mert sokan havernak/barátnak se tudnak tetovált embert elképzelni, annyira szűk látóak.
2011. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert most csináltattam az első tetoválásomat és akiknek van, azok közelebb kerültek hozzám, akik meg elítélik, azok távolságot tartanak, mintha himlős lennék. Én a lapockámra tettettem, így munkahelyen nem fogják látni, tudni. Szabadon meg nyáron van, ha én úgy akarom. 30l
2014. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
48%
Ja ez van, akinek van tetkója az nézi le azokat akiknek nincsen, és ezt az ember megérzi. Egyébként meg a tetkósok 70%-a szerintem beszariságból tetováltat, hogy a HVCS-k a környezetükben ne velük kötekedjenek, hanem a tetoválatlan emberekkel. És ezt szépen megmagyarázzákmaguknak is hogy önkifejezés egyebek. Más kérdés ha valaki baleseti nymot akar eltüntetni, vagy van valamilyen különleges oka rá, ezen kívül néhány embernek jól áll.
2018. aug. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!