Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én vagyok az egyetlen...

Csak én vagyok az egyetlen ember Magyarországon, akit a legcsekélyebb mértékben sem érdekel (t) a brit házaspár esküvője valamint annak mindennemű sajtóbéli vonzata?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 23:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem, engem se... max annyira, hogy emiatt a projektem angol résztvevői nem vettek részt a munkában...
2011. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%

De valamiért mégis foglalkozol vele, mint a kérdés mutatja.

Most már tudjuk, hogy te mennyire felette állsz az ilyen dolgoknak.

2011. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Én is leszarom...
2011. máj. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Engem nem hogy nem érint , nem is érdekel...... De kibaßottul nem....
2011. máj. 2. 00:12
 5/21 napietus ***** válasza:
mivel én pusztán egy örömteli eseménynek tartom (hogy történelmi-e, azt a jövő fogja eldönteni, egyenlőre ennyi és nem több), és nem másnak, ezért nem is írok ki róla kérdést :)
2011. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
70%
engem még annyira sem érdekelt, hogy egy ilyen kérdést megírjak miatta
2011. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
pusztán a híradásokban hallani/olvasni, hogy hány milliárdan követték nyomon stb... és elgondolkoztam ezen
2011. máj. 2. 00:16
 8/21 napietus ***** válasza:
83%
ja, egyébként érdekes, hogy mára az eseményeket percről-percre követők is túl vannak a témán, csak az ilyen "engemaztánnemérdekel" véleményű emberek nem :P annyira tüntetően enm érdekli őket, hogy egy hete azzal foglalkoznak, hogy őket aztán enm érdekli :) helyükön kéne kezelni a dolgokat.
2011. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
kussolj paraszt!
2011. máj. 2. 00:21
 10/21 anonim ***** válasza:
Akkor jövőre is jönni fog a rengeteg hasonló kérdés,mert jövőre meg a Királynő 60 éves uralkodásának ünnepe lesz..Én már alig várom,mert újra lesz egy nap royal bank holiday,amikor nem kell dolgoznom,és fizetve lesz...(ezért is örültem a mostani lagzinak is..4 nap szabadságban van részem az esküvő miatt :)
2011. máj. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!