Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mindig azok panaszkodnak...

Miért mindig azok panaszkodnak, akiknek a legjobban megy?

Figyelt kérdés
Ismerősöm elmúlt harminc, életében dolgoznia soha sem kellett, apjától kap havonta 150000 forint költőpénzt, lakást, autót, apja fizeti még a rezsit is, ha kell valami, pl egy új számítógép, vagy szervizbe kell vinni a kocsit, akkor csak szól az apjának, és ő kifizeti. Mégis mindig azt hallani tőle, hogy milyen szar neki anyagilag, meg ennyi pénzből nem lehet kijönni, stb... . Nem vagyok irigy, örülök, hogy nem mindenkinek megy rosszul, csak a folytonos panaszkodás nagyon zavar.
2011. máj. 5. 12:36
1 2 3
 21/21 napietus ***** válasza:

még annyit, hogy mindenkinek a saját nyomora a legnagyobb. képzelt eszélgetés, zárójelen amit gondolnak a felek. legyen sz a szegény és g a gazdag ismerős:


sz:-megint felment 20 ft-tal a párizsi ára (csak 200 ft-om van, nem fogok tudni anyit venni, hogy mindenkinek jusson)


g:-ja, elég baj, de ahhoz mit szólsz, hogy tegnap óriásit zuhantak Nekeresden az ingatlanárak, mert valami szennyező anyag van a föld alatt? (mindenemet ebbe tettem, ha nem történik csoda, holnapra nem lesz semmim)


mindketten a másikról magukban: normális ez, mit traktál itt a piti problémáival?!


a példa persze sarkított, de illusztrálja, amit mondtam.

2011. máj. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!