Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan védjük meg a tudjuk...

Hogyan védjük meg a tudjuk kik ellen magunkat és értékeinket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 14:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ivben ki kell oket kerulni, es nem eszrevenni oket. Este, sotetben nem eldugott utcakban kozlekedni.

Hol szoktal toluk felni?

2009. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy kutyákkal, mert attól az összes retteg, de komolyan.
2009. márc. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
este egyedül ne nagyon mászkálj.ha találkozol velük,ne nézd őket,ha szólnak ne válaszolj!és legyen nálad gázspré.mást sajnos nem lehet tenni.a kaput,ajtót mindig zárni,a táskát is fogni.
2009. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tetszik a kérdés! :)

Én ebből a szempontból egy elég nyugalmas vidéki kisvárosban élek, de felszereltem a ház bejáratához egy kamerát, igaz, hogy nincs bekötve sehova.

A nagy testű kutyáktól a tudjuk kik egyébként rettenetesen félnek, ahogy előttem is írták! Ha sétálni viszem a kaukázusimat, a tudjuk kik átmennek a túloldalra.

2009. márc. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát annak ,hogy jó nagy ívben kerüljük el a tudjuk kiket ,az nem igazán jó ötlet sőt olaj a tűzre. A kutya na az tuti jó ötlet attól tényleg rettegnek. Csak,hát ezek időleges megoldások ,ez valami olyasmi mint mikor fáj valakinek a foga és fájdalom csillapítót vesz be időlegesen megoldja a problémát ,de előbb utóbb el kell menni fogorvoshoz.
2009. márc. 9. 19:32
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Kedves kérdező!

Ezzel a TUGGYUKKIK-kel szerintem bevonultál a Gyakorikérdések klasszikusai közé!!!

2009. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudod megvédeni magad, ahogy mások sem.

És attól, mert leírom(juk), hogy cigány, nem sértem meg őket, hiszen ők is így hívják magukat. Azért mert megmondom az elefántnak, hogy elefánt, nem követek el semmit.

2009. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%

AMUGY a cigånyok közt is ismerek jo embert akiben megbiznèk

de magyar emberben is van ojan akit mesze elkerülok

ha sok a környèkeden az ijen akkor költözz el

måst ugyse tudsz

2009. márc. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Mondjuk ki bátran, a salgótarjáni csukcs bálnavadászokról, és Szabolcs sztyeppei nomád pásztorairól, a csezmegekről, és a Kanadából Nógrádba bevándorló eszkimókról beszálünk. Az előbb említett népcsoportról még sohasem hallottam...
2010. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!