Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha álmosak vagyunk, akkor...

Ha álmosak vagyunk, akkor normális, hogy sebezhetőnek érezzük magunkat?

Figyelt kérdés
Én legalábbis annak érzem magam.
2011. júl. 28. 09:42
 1/7 anonim válasza:
Persze!A kisgyerekek is nyűgösek amikor nem aludtak túl sokat.
2011. júl. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, már ha arra gondolsz, hogy jobban szeretsz bezárt ajtók mögött aludni. A legtöbb embernél így van, csak ilyen körülményeknél tud nyugodtan aludni.


Némelyek éberalvók lesznek, ha úgy érzik, nincsenek teljes biztonságban. (Mint sokan a buszon)

2011. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha pl valaki valakin bosszút akar állni és végül erőszakhoz folyamodik, nem értem miért nem kora reggel teszi, úgy, hogy felébreszti az illetőt, hiszen így teljesen kiszolgáltatott lesz, mondhatni tökéletes terv(elméletben).
2011. júl. 28. 09:52
 4/7 yuda ***** válasza:

Ha észreveszed magadon, hogy túl sok ilyenen gondolkodsz, akkor komoly baj van veled. kezdesz megőrülni- ez nem vicc. Minden őrült így kezdi, hogy először gazemberségeeken gondolkodik...

Lehet már most is van valami baj veled, ha ide is kiírod...

2011. júl. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

12:10

Ugyan, a nyomozók és pszichopaták észjárását is csak egy hajszál választja el, mégsem őrültek a nyomozók.

2011. júl. 28. 12:23
 6/7 yuda ***** válasza:

Eddig is fura voltál, de ha már nyomozónak képzeled magad?! Mivel jössz még elő, vagy unatkozol?

persze, majd egy nyomozó feljön a fórumra hogy tanuljon tőlünk :D

Menjél már.... :D

2011. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

19:09

Ki mondta, hogy nyomozó vagyok? :DDDD

Arra akartam rávilágítani, hogy ha a kommentem úgy értelmezed, hogy kezdődő őrültség, akkor tévedsz, hisz pl a nyomozók is gondolkodnak ilyesmin, amikor megpróbálnak az elkövető nyomára bukkanni.

Rövidebben, hogy értsd: hülyeség volt a kommented :D

2011. júl. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!