Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyar lány vagyok, akinek...

Magyar lány vagyok, akinek arab vér is folyik az ereiben. Miért bántanak engem?

Figyelt kérdés
Itt születtem, itt élek, itt fogok élni, magyar a párom, ez a hazám. Szerintem jól beilleszkedtem, jól beszélem a magyar nyelvet. Vannak barátaim, nagy részük magyar, de van köztük szintén arab származású, illetve orosz, német is. Nagyon jól megvagyunk. Az iskolában azonban rendszeresen érnek csúfolódások. Főleg a mostani események kapcsán, hogy megölték Osama Bin Ladanet. A szemembe nem mondanak személyeskedő, rosszindulatú dolgot, de mikor ott vagyok, rendszeresen - és direkt feltűnően - terroristákról beszélgetnek, háborúkról... Tehetnék valami ez ellen? Nagyon zavar! Én sosem tagadtam, hogy lenne közöm az arabokhoz, nem szégyen, úgy gondolom.
2011. máj. 8. 13:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
lépj be valamelyik Jobbik IT-be (én is tag vagyok) akkor békénhagynak
2011. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Ez a kettő miért függene össze?
2011. máj. 8. 13:52
 13/19 anonim ***** válasza:
12%

lehet tetszel nekik :D mármint a cigányoknak


amúgy meg vándoroljatok vissza az őshazátokba minnél hamarabb


rontod az összképet!!

2011. máj. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mindenkit elüldöznél, aki nem 100% magyar? Neked miért lenne érdeked, hogy Magyarország üres maradjon?
2011. máj. 8. 15:20
 15/19 anonim ***** válasza:
95%

kedves kérdező!

ne is foglalkozz 15:03mal, sajnos vannak ilyenek.azt hiszi, hogy ő jobb mint bárki más.pedig nem.

2011. máj. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%

Shakira nem arab, hanem kolumbiai.


Egyébként meg ne foglalkozz velük, hátha abbahagyják. Ha nem, akkor fordítsd ellenük a pletykáikat: Például hangosan beszélj telefonon egy "terrorista" ismerősöddel arról, hogy már nagyon idegesítenek, és csinálni kéne valamit. :)

2011. máj. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, hogy olvasod-e még (mivel már 2 hónapos a kérdés). Az, hogy be tudtál illeszkedni, vannak barátaid és jól megvagytok, mind azt mutatja, hogy a környezetedben összességében véve elfogadnak téged, a lányokat meg szerintem amúgy is könnyebben befogadják idegen származás esetén. Azt egyenesen nevetségesnek és felháborítónak tartom, hogy főleg pont a cigányok azok, akik csúfolnak a származásod miatt, mikor náluk sokszor már a 'cigány' szó kimondása is bűnnek számít és megsértődnek érte (aztán jön a "nigger pillanat"). Ami a magyar tudásodat illeti, a hozzászólásaid alapján szerintem jobban tudsz magyarul, mint sok ősmagyar. Kort nem írtál, de gondolom, még nem vagy 20 éves. Szerintem ezek a csúfolódások felnőttkorodra el fognak tűnni, nem hiszem, hogy a felnőtt világban, pl. munkában, vagy bármi másban ez hátrányt jelentene neked (azt hiszem, ez talán nem az az ország, ahol hatalmas az arabellenesség, nem úgy a fent említett emberek esetében, akiket azért nálunk sokan nem szeretnek a viselkedésük miatt /persze, azért van köztük sok normális is/). Nem utolsósorban szerintem a származásod bizonyos esetekben még előnyt is jelenthet, biztosan különleges a megjelenésed is. Tudsz arabul is?
2011. júl. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Ne foglalkozz velük és kész! Én személy szerint például szeretem az arabokat. ;)
2012. aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem róllad beszélnek úgyhogy sz@rdle a mondokájukat,meg őket is.
2013. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!