Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Benneteket is irritál a tél?

Benneteket is irritál a tél?

Figyelt kérdés

Nekem már elegen van a hidegből, abból, hogy fűteni kell, hogy megfagy az ember az utcán, és abból, hogy minden elromlik...


Mondjuk egy mondás úgy tartja, hogy a kemény években vannak kemény telek...


2010. dec. 17. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Én szeretem a telet.

Most is hófehér minden, mert az esti köd ráfagyott az ágakra, kerítésre, mindenre. Nagyon szép.

Különben nyáron meg hűteni kell, menekülni a nap elől, szóval ugyanaz a szitu. Bár a "klímázás" nem kerül annyiba, mint a fűtés. :)

2010. dec. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Utálom a telet. Nem lehet eléggé felöltözni, az ember mindig meg akar fagyni.

A gyerekre is három réteg ruha kell, amíg elérek vele az oviba, pedig csak 5 percre van.

Alig várom a tavaszt!

2010. dec. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,eléggé irritál.Bentről nézni a fehérséget ,nagyon jó pár napig,de ennyi nekem épp elég.Hiába fűtünk,mégis fázok.Szellőztetni néha kell,akkor megfagyok.Több kilós ruhakupacot kell cipelni magamon,hogy ne fázzak,ráadásul,sosem lehet tudni,mikor töröm ki a nyakam a csúszós utakon.Hát,tényleg bosszantó!
2010. dec. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így nőttünk fel:)) A tél nekünk megszokott.De a sok ruhát én is utálom! Főleg mire a gyereket rendesen felöltöztetem:(( Plusz a folyamatos taknyos orr a hidegben....hát:(((
2010. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem nem. A hideget nem bírom, de beszereztem jó meleg kabátot, sapkát, csizmát, stb. Így egyáltalán nem fázom kinn.

Mondjuk azt nem értem, aki még mostanában is vékony szövetkabátban vagy derékvillantós dzsekiben mászkál, hogy nem fagy szét.. persze egyik barátnőm ilyen, voltam is már látogatni az urológián vesegyulladással, na de mindegy.


Panelban lakom, nincs vele télen semmi gond. Felöltözöm a lakásban is normálisan.

A nyarat sokkal kevésbé bírom, mert a meleg ellen sehogy nem lehet védekezni, a bőrömet mégsem vethetem le :S bár arra is megvannak a szokatlan, de hatékony trükkjeim (pl. fehér, vizes vállkendő, amit tízpercenként újravizezek). Akkor már inkább legyen tél :)

2010. dec. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon. De engem a nyar is. Csak a koztes evszakokat szeretem, a tavaszt es az oszt.

Utalom a csizmat, utalom a nagykabatot, a csuszos utakat, a kiszamithatatlan kozlekedest, a latyakot es a sozott utat, a hoesest, mikor a szam is tele van hoval, mert meg a szel is fuj.

Persze, baromi szep, meg lehet szeretni a hoesest, hogy milyen gyonyoru a feher karacsony meg minden... de hajnalban indulok az egyetemre, este jovok, kozben delutan meg orak kozt bevasarolok, szamlat fizetek...stb. Ha itthon lennek egesz nap es csak az ablakon at latnam, akkor valoszinuleg en is meglatnam benne a szepet, de igy nem.

2010. dec. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Irritál, mert amikor nagyon hideg van kint, bent is vacogunk. Rettenetesen fogy a tűzifa, meleg mégsincs. Felöltözni nem tudok annyira, hogy ne fázzak, ráadásul mozogni is nehéz a sok ruha alatt, a csizmám meg, akármilyen sokba is volt, a csúszós úton nem igazán szuperál, de újat venni meg sajnálok rá áldozni, mert a csizma nem kopott, nem szakadt, és drága is volt három éve. (városi, száraz aszfaltra való)

Én legjobban harminc fokban érzem jól magam.

2010. dec. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt nem szeretem benne, hogy nagyon hideg van, csúsznak az utak és hogy 4kor már vaksötét van... de néha meg, ha tényleg nem vagyok sietségben, nagyon jó a szállingózó hóban sétálgatni, van egy fílingje...
2010. dec. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ment a lájk mindenkinek :)
2010. dec. 18. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!