Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok alacsony,176 cm alatti...

Sok alacsony,176 cm alatti férfit ismertek?

Figyelt kérdés

Tudom, hülye kérdés, de érdekelne. Tehát a kérdésem onnan jön, hogy ugye a magyar férfiak átlagmagassága 176 cm. Én viszont szinte csak 180, vagy annál magasabbakat ismerek. Utcán is akiket látok, minimum 176 centisek. Így nem értem hogy jött ki ez a szám. Persze lehet, hogy csak kivételes esetekkel találkoztam eddig ;)

Amúgy lehet hogy nem a legjobb témakör, de máshova nem tudtam tenni.


2011. máj. 10. 11:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
:-) Kedves két utolsó! Nem a méret a lényeg! A férjem 168 centi én pedig 178! Nagyon jó fej és imádni való, igazi középpont. Mesélt sokat, arról, hogy hányszor szóltak be neki a magassága miatt. A kérdésre válaszolva én csupa magas férfit ismerek, az átlag175-200 között van.
2011. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

lehet egy 175 cm magas pasi is férfias, ha olyan a testalkata. engem ezek a tinikülsejű 20onéves kis gizdák bosszantanak. talán ciki, ha valakin van egy kis izom, vagy némi husi? úgy néz ki a legtöbbje, mint valami hadifogoly...és a szomorú, h nem azért ilyen kis nyámnyilák, mert nincs mit enniük, hiszen ott virít rajtuk, egy havi minimálbérnyi márkás cucc, hanem mert anorexiás idióták...


nos, az én barátom 2m magas, az előző 187cm magas volt.

valahogy észre sem veszem az alacsonyabb pasikat, tehát nem rájuk fókuszálok. a környezetemben azért előfordulnak 175cm körüli srácok is. én is ennyi vagyok, szóval nem is mutatnék jól egy velem egymagas fiú mellett.

2011. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen, én elég sokat. Mondjuk az is tény, hogy én 180 cm vagyok (nő), lehet, ezért látom az átlagos férfiakat tök alacsonynak.
2011. máj. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért azt kalkuláld bele, hogy a fiatalok magasabbak, mint az idősebbek. :) Korod miatt sok fiatallal találkozol, ezért tűnik rossznak a 176cm, ami ha jól emlékszem 173cm. ;) Nőknél asszem 162 cm az átlag. Én 160cm vagyok és mégis kirívóan alacsonynak tűnök a többiek közt, idős nénik közé viszont beillek.
2011. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

176 ?

Állítom, hogy itt 10 férfiből 1 éri el ezt a magasságot...

2011. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A többi mind alacsonyabb.

Utolsó voltam.

2011. máj. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!