Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A skinhead-ek miért utálják a...

A skinhead-ek miért utálják a zsidókat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 08:18
 1/8 anonim válasza:
28%
Ez most vicc? Én is utálom a skinheadeket pedig nem vagyok zsidó...
2011. máj. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
08:32: de a kérdés az, hogy a skinheadek miért utálják a zsidókat. :)
2011. máj. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Ők mindenkit utálnak, aki nem olyan mint ők. Legjobban azt a logikátlanságot bírom, mikor a jelszavuk a magyarság védelme stb... de közben ő a legnagyobb focihuligánok és megverik az ellenfél táborát,akik szintén magyarok.
2011. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%

Zsigerből.

Mert úgy hallották, hogy kell.

Nekik ennyi elég.(Többet a szellemi képességeik miatt be sem tudnának fogadni.)

2011. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%

Skinheadek mindenkit utálnak aki nem skinhead!Ezt tapasztalatból mondom,pedig én se nem cigány se nem zsidó nem vagyok,még is belémkötnek ha elmegyek egy koncertre!

Sem punk nem vagyok,se hosszu hajam nincs,Csak azért mondom ezt,mert ők a hosszu haju rockereket is utálják és a punkokat is!

Na már most belém azért kötöttek,mert rajtam metallicás poló volt,de volt olyan hogy johhny cashes!Kérdeztem hogy miért zavarja őt,azt mondta mert ez magyar ország és nem amerika,hordjak inkább magyar zenekaros polót!Mondom heee?:)Betegek ezek,beteg gondolkodással....

2011. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Az elso vagyok

oupss...bocsi meg reggel volt amikor megneztem a kerdest... :)

Azert utaljak mert egy ket szemely alapjan megitelik az egesz zsido nemzetet. De ki utalja a nemeteket Hitler miatt?

2011. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A bomber dzseki meg a martens bakancs nagyon magyaros.miért nem mondtad nekik 11:32.es?
2011. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 skins válasza:
mert a zsidók el adják és tönkre teszik az országot
2011. júl. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!