Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki sikeresen...

Van itt olyan, aki sikeresen kimászott egy komoly függőségből?

Figyelt kérdés

Kábszer-függőségre gondolok, és nem csak kis hasisra gondolok, hanem keményebb, intravénás szerre.


Netán olyan valaki, aki önerőből mászott ki belőle?


2011. máj. 15. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hello. Lehet nem fog tetszeni az egyik legjobb megoldás, de azt gondolom megéri megpróbálni. Én számos olyan embert ismerek akinek sikerült!

Hogy magadtól megy e azt nem tudom garantálni, mert amikor valaki az elvonási tünetekkel küzd, akkor nem nagyon képes uralkodni a saját kívánságain! Akkor,jön, hogy csak egy kicsit akar a "tiltott" dologból, csakhogy jobban legyen tőle aztán elindul újra a lejtőn megállíthatatlanul:(! Mi az oka ,hogy egyedül akar(sz) megbirkózni vele?

Igaz, van egy jobb megoldás is. Nekem több ismerősöm is megszabadult tőle végleg!

Ha hiszed ha nem a legjobb megoldás: Jézus!

Nem kell megijedni, nem akarok megtéríteni senkit. Ez nem az én tisztem! De mivel kérdezett, én leírom a legjobb gyógymódot! Jézus felvitte a keresztre a bűneinket, fájdalmainkat, BETEGSÉGEINKET! A függőség ami önben (benned) van annak nem kellene,hogy jelen legyen.

Hozott (hoztál) egy vagy több rossz döntést anno, és ennek lettél az áldozata.Elnézést a tegezésért, de így könnyebb írnom.

Én azt javaslom: Kiálts Istenhez! Csak beszélj hozzá, és kérd, hogy adja meg a kiutat! Mutassa meg, mit kell tenned! Kérhetsz segítséget a HIT gyülekezetétől is , pl a neten írhatsz ,hogy imádkozzanak érted! Én is ezt fogom tenni! Hidd el működik!

Isten szava élő és ható, elhat a csontokig! Így elhat a te függőségedig is. Engem nagyfokú depresszióból emelt ki,kínoztam magam és állandó öngyilkossági "kényszerem" volt. Sok körülöttem lévőt pedig az alkoholizmusból, és a drogból hozott ki! Én sem akartam ,hozzá fordulni. Még okkultizmushoz is fordultam, de rosszabb lett, hisz ennek a világnak a fejedelme a sátán, aki azért jött,hogy öljön ,lopjon és pusztítson. De mivel Jézus megváltott téged is, Hozzá fordulhatsz. Ha közeledsz Hozzá, Ő is közeledni fog hozzád! Aki kér az kap, és a zörgetőnek megnyitják az "ajtót!" Ő az ajtó(d) előtt áll és zörget, ha beengeded, csak akkor fog bemenni. Nekem Isten volt az utolsó akire vágytam, vagy aki segítségében hittem volna, de amikor elfogadtam, gyökeresen megváltozott az életem, immár 12éve! Vele az élet sokkal jobb, mint bármi az életben. Nem unalmas, hanem igenis izgalmas. És Sosem hagy egyedül, ha nem akarod!! Csak rajtad áll! Aki Hozzá fordul azt nem küldi el, ráadásul Hatalmasabb bármelyik orvosnál! Tudom sokan lesznek akik emiatt jól nekem esnek, de csak azért mert még nem tapasztalták, meg a Hatalmát és Szeretetét! Minden esetre: Veszíteni nem fogsz azzal , ha Hozzá kiáltasz!!De azzal sokat veszíthetsz ha nem teszed! Ha bármi kérdés van szívesen válaszolok mailban.God bless you! Edina Horváth

2011. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Küldök pár linket is :ÉRDEMES elolvasni! [link]

http://www.youtube.com/watch?v=bZdlIqbeAoU

[link]

Ezek között van drogból való szabadulás is, de érdemes mindet elolvasni!

Isten áldjon és adjon Szabadulást a Drogtól és minden más betegségből ,problémából!

2011. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!Előző hozzászólásával egyetértek, de én úgy írok neked, mint egy hívő ember, de nem járok egyik felekezethez sem.....

az én párom, akivel már kilencedik éve vagyunk együtt, kábítószerfüggő volt.Nagyon megszenvedtünk vele, hogy letegye, de közös erővel sikerült és neked is sikerülhet. NAgyon nehéz, ez tény, de hidd el, ha hiszel benne, és tényleg akarod, akkor menni fog. Lehet hogy kellene valaki aki tud neked segíteni, de ha nagyon erős vagy, akkor menni fog. Hidd el, ha már tanácsot kértél, akkor remélhetőleg tényleg eltökélt lehetsz......fel a fejjel, és hajrá!!! sikerülni fog!sok sikert!!!! :D

2011. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2011. máj. 29. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!