Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most leszek 9. es a bp. -i...

Most leszek 9. es a bp. -i szent lászlóban, gólyatáborban mire számítsak?

Figyelt kérdés
mien pogramok vannak?
2011. máj. 15. 15:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
már nem azért de rohadtul nem pont itt fogom gyakorolni a helyesírást...de mind1 a többieknek köszi a választ
2011. máj. 19. 14:36
 12/14 anonim ***** válasza:

Hello, én most vagyok kilencedikes a Lászlóban, és nekem nagyon szuper volt ;) Pár felsőbbéves szervezte igazából a programokat, és bár volt pár szivatás (éjszaka felkeltés pl.), de sosem volt megalázás vagy nagyon ciki feladat, igazából a jókedv meg a móka meg egymás valamilyen szinten való megismerése volt a cél :) Hogy legyen kedved bemenni a suliba elsején.


Persze attól is függ az egész, hogy milyenre akarják venni a figurát a diákok, aki kitalálják a dolgokat. De hajrá, szerintem tuti jó lesz! Melyik osztályba vettek fel? ;)

2011. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
D-s leszek(a rajzra)
2011. máj. 19. 15:49
 14/14 A kérdező kommentje:
am köszi:)
2011. máj. 19. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!