Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Zöld Pardon (ZP) - tényleg...

Zöld Pardon (ZP) - tényleg azért zárják be, mert országzászlót akarnak éppen ott felállítani?

Figyelt kérdés

Nem túlzás egy kicsit na meg nem túl átlátszó? Amikor a fiatalok egyik kedvenc törzshelye. Szerintetek normálisak ezek? Nincs elég hely máshol annak a hülye országzászlónak? A háttérben állítólag az van, hogy meg akarják szűntetni azt a "mocsok liberális fészket".


Ne meg tényleg ez a legnagyobb gondunk most? Én fel nem foghatom, és csak azt látom, hogy amolyan álindok a ZP bezáratására.


Ti hogy gondoljátok?


2011. máj. 16. 08:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Édes fiam, leírtam, mi a fő ok, amiért bezárják ZP-t, az már nem az én felelősségem, hogy szöveget érteni-elemezni nem tudsz. Ami meg az európai nagyvárosok szórakozóhelyeiket illeti: de igen, valószínűleg ott is marhára zavarja az ott lakókat a zaj, nem is értem, ezt miből gondolod, hogy nem. Attól, hogy nem ment le senki szétcsapni a bulizók között, még nyilván zavarja. Az meg egyenesen nevetséges, hogy a tipikus magyar mentalitással veszed egy kalap alá, hogy valaki JOGOSAN ki akarja magát pihenni dolgozó ember létére vagy a gyermeke számára szeretné biztosítani a pihenést. Ilyen alapon ők meg azt mondhatnák, hogy a te hozzáállásod a tipikus magyar bulizási kultúra: szarjuk le a másikat, csak a saját érdekünk legyen fontos, nulla empátia. Nőj fel, üdv.
2011. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%
Kit érdekel, hogy bezárják? A zaj pedig igenis nagy probléma, nem hiszem, hogy azt csak a magyarok nem tolerálják.
2011. máj. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

bizony ez speckó magyar idiotizmus ...

voltál te már Madridban? hidd el, a kutyát nem érdekli, hogy a téren üvölt a zene! én voltam ott, láttam, és meg is lepett ez a hozzáállás, persze pozitív értelemben.

Na de nem kell messze menni példáért, hát nálunk abból is cirkusz van, ha egy étterem pl kipakol a járdára, ott meg tök alap, hogy kiteszik az asztalokat, de úgy, hogy az egész járdát elfoglalják, és a gyalogosok köztük mennek el, csak annyi a különbség, hogy ezt senki nem veszi problémának. Egy magyar pedig azonnal beleköt, és száz hatósághoz rohan. Ez a magyar genetikai irigységgel van összefüggésben véleményem szerint.

2011. máj. 16. 10:04
 14/16 A kérdező kommentje:
sztem itt inkább abban lehet a probléma, h valaki nem kapta meg a szokásos "zsebpénzét" vagy ugye gengszterváltás miatt nem találták meg a megfelelő embert
2011. máj. 16. 10:05
 15/16 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem fizetnek berleti dijat, akkor jogos a bezaras. Amugy gondolom politikaki csatarozas all a hatterben, hiszen az elozo onkormanyzatban nehany kepviselonek erdekeltsege lehetett benne. Ebbe most nem mennek bele.


Ami viszont erdekes, az a zaj. Meg sosem jartam ott, de kepeken latszik, hogy egy baromi forgalmas ut van mellette. Akkor meg mirol beszelunk? Az a kornyek sosem volt nyugodt, miert lenne ezutan? Egyebkent szamomra kertvarosi reszek kivetelevel sosem volt ertelmezheto az egyutt, hogy nyugalom es Budapest. Aki a fovarosban el, az tisztaban van ezzel, en peldaul szeretem a nyugalmat, ezert eszem agaban sincs oda koltozni.

2011. máj. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

10:19

na igen, ez egy józan megközelítés ...


és hát én is erős politikai harcokat vélek a háttérben, mert azt korábban is lehetett tudni, hogy bizonyos köröknek komoly érdekeltsége van benne

2011. máj. 16. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!