Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A kover ember nem lehet...

A kover ember nem lehet ugyanolyan ertekes ember? Teljesen felesleges elnie, ugyis csak lenezik akarmit tesz?

Figyelt kérdés
Egyesek felteszik a kerdest, hogy "az ilyen minek el, az ilyennek teljesen felesleges elnie"...pedig nincs 90-100 kg sem, tehat nem olyan hatalmas darab emberrol (norol) van szo. Mogottem allo 2 lany mondta ezt, ebben a formaban a buszmegalloban, direkt ugy, hogy meghalljam.
2011. máj. 16. 15:48
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez hülyeség, én még sosem hallottam ilyet, csak olyan emberektől, akik valóban nem érdemelnék meg hogy éljenek. Egy normális ember sosem fog valakit csak azért lenézni mert az esetleg egy kicsit ducibb másnál.

A kövérséggel kapcsolatban én csak egyetlen egy dolgon szoktam fennakadni. Szoktam nézni a tv-ben egy gyomorszűkítő műtéttel kapcsolatos dok. filmet. Ott vannak olyan 200 kilós emberek, akik már mozdulni nem bírnak, és csak évekkel azután jönnek rá, hogy valami nem jó, hogy már magatehetetlenek. Na az ilyen embereket nem tudom megérteni, amúgy szerintem pont attól szép a világ, hogy nem vagyunk egyformák, nem bombázó, és kigyúrt izomagy mindenki! :)

2011. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Egy magatehetetlen ember is lehet értékesebb, mint 5 olyan lány. Legjobb példa erre: stephen hawking.

Szal nem kell az ilyet komolyan venni, erősen eltúlozták a véleményüket.

2011. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok... Bocsi ha félreérthető lettem volna, én nem arra próbáltam utalni, hogy egy már magatehetetlenül kövér ember élete értelmetlen lenne, avagy nem lennének fantasztikus belső értékei. Csak azt próbáltam kifejezni, hogy nem értem, miért ilyen állapotban jut már eszükbe, hogy tenni kéne valamit a fogyás érdekében... avagy az orvosuk miért nem hívja fel a figyelmüket arra, hogy az ő testsúlyuk már nem játék?
2011. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vree ***** válasza:
87%

^Én értettem, sztem naon jó komment volt.


Egyébként meg mit csináljunk, külsőségek mindig számítanak valamit. (De nyugi - messze nem annyit amennyire reklámozzák.) Mibe hogy két olyan lány mondta akinek tényleg nincs mása mint a külseje, azért próbálja fontosnak érezni magát.


Egyébként a külsőd nincs elrontva az alkatoddal. Egy hogy le lehet fogyni, vagy lehet izmosodni, azaz direktbe változtatni ahogy kinézel, másrészt lehet "stílusosan" kövérnek lenni, azaz direkt büszkénak lenni és olyasmiket hordani amik hangsúlyozzák vagy amikhez pont ez az alkat megy.


Hogy most a külső vagy alkat miatt lenne értéke valakinek...Menjenek már. :)


Szépnek viszont kell lenni, na! Ha másért nem udvariasságból hogy ne keltsen az ember hányingert. De hogy a telt alkat ezt lehetetlenné tenné, az nonszensz.

2011. máj. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Ez csak annyit jelent, hogy a két kiscsaj sekélyes, csak a felszín alapján ítélkeznek, és kb. ennyit is érnek.

Legalább szép legyen, ha már okos nem lehet...


Ez a mostani "tini nemzedék" kb. a húsz évesekig bezárólag amúgy is valami ritka hulladék generáció. Csak a külső számít, az is azért hogy legyen szex, aztán ennyi.


"Szerintetek mennyire vagyok szép? Linkkel!"

"Ugye, hogy szép vagyok és a barátnőmnek nincs igaza?"

"Igaz, milyen gázul néz ki ez a csaj? Utálom".

"Kicsi a mellem, el fog hagyni?"

"Ha narancsbőröm van, akkor szakítani fog velem?"


Téged meg még érdekel, mit böffentenek oda? :D

2011. máj. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Értelmes emberek közé kell járni, az ilyeneket meg lesz*rni.

Pár éve volt egy elég extrém frizurám. Egy bácsi a zebránál jól megnézte és közölte, hogy "húúú de ronda vagy". Pedig szép vagyok, csak nem tudott mit kezdeni azzal a hajjal.

Azóta egyébként meghíztam nagyon, 80 kilóra. Nem nagyon akar lemenni. De a környezetemben senki nem szekál ezzel, inkább segítenek, hogy fogyjak le. Rájuk hallgatok. Lehet, hogy ma beszól egy idegen csak a metrón - de az meg kit érdekel? Nekem meg nem tetszik a lila punk haja. Ennyi. Döntsd el, kire hallgatsz. A többiekkel meg ne foglalkozz.

2011. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

16:12

Második vagyok, bocsi, ha miattam hitted azt, hogy félreérthetően írtad. :) Én sem értettem félre, csak nyomatékosításként írtam a saját véleményemhez a 2 csajéval szemben, hogy szerintük egy 95kg-s ember minek él. Szerintem ha egy magatehetetlen ember többet letud tenni az asztalra, mint belőlük fejenként 5-5, akkor egy 95kg-os ember életének is van értelme, (ha nem egy közveszélyes bűnöző) hiszen az még bőven önállóan tud tevékenykedni...

2011. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vree ***** válasza:
100%
Ja, bocs, egyébként nem láttam elsőre hogy hölgy vagy, akkor meg világos: irtják, ahol érik. :D Kb. pár lány olyan hogy tudja hogy vetélytárs vagy úgyhogy igyekszik ilyen övön aluli ütésekkel csökkenteni a versenyt. Mert ha a 90 kilóddal rávernél egy kört valamilyen témában akkor kiverné az ideg. :D Az ilyen van akinek a bőrszínét szólja le, van akinek a cuccait, de általában nem diszkriminál. De igazából azért csinálja mert fél hogy lekörözik.
2011. máj. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az számít, hogy hány kiló vagy, úgy is tudsz szépen kinézni. És érezd jól magad :) De már elmondtak előttem mindent, amint én is szeretnék, szóval bocsánat, hogy nem igazán a kérdésre válaszolok, de feltétlenül szeretnék közölni valamit a 16:33-as válaszolóval, aki ezt írta:


„Ez a mostani "tini nemzedék" kb. a húsz évesekig bezárólag amúgy is valami ritka hulladék generáció. Csak a külső számít, az is azért hogy legyen szex, aztán ennyi.”


Szóval, felőlem meglehet a saját kis véleménye a fiatalokról, de azok akármelyinek is (azaz akármilyenek is vagyunk) szerintem nagyobb szégyen, ha valaki képes ilyen módon általánosítani. Csak ennyi. Ja, és nekünk is kellett valakitől tanulni ezt a viselkedést, nem?

2011. máj. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A lanyok nem 20 ev alattiak voltak. 1 utcanyira laknak onnan, ahol en a szuleimmel felnottem. Ok tolem idosebbek, szoval olyan 27-28 evesek lehetnek (testverek, nem ismerem oket amugy alaposabban). A sarki szomszed lany is nemcsak tini koraban, de pici gyerekkorunkban is csufolt engem a sulyom miatt, belokdosott az arokba. O olyan 30 eves lehet most. Aztan most mar o is kover, de ugyanolyan keseru, mint egesz eleteben volt. Szoval nem 20 ev alattiakrol van szo, hanem felnott emberekrol. De inkabb az idosebbekre jellemzo eleve ez a csipkelodes. Nekem sokan mondtak, hogy milyen szep lehetnek, ha lefogynek, mert az arcom olyan szep. Ezt 50 ev koruliek szoktak mondani, nem fiatalok. Aki ilyen szemetkedo, egesz eleteben ilyen marad szerintem.
2011. máj. 22. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!